SCHODOŁAZ CENY

Z największą przyjemnością chcielibyśmy przedstawić Państwu nasz asortyment w postaci nowychużywanych schodołazów, które w łatwy i bezpieczny sposób pomagają w przemieszaniu się osobom starszym i niepełnosprawnym.

Posiadany w ofercie sprzęt jest używany, dopuszczony jednak do użytkowania po przejściu profesjonalnego przeglądu technicznego. Stan wizualny schodołazów w większości egzemplarzy jest bardzo dobry, jednak na specjalne życzenie klientów możemy wykonać np. wymianę tapicerki. Na sprzedawane urządzenia udzielamy 12 miesięcy gwarancji.

Sprzęt nowy objęty jest gwarancją 24 miesięczną istnieje jednak możliwość wydłużenia gwarancji za dodatkową opłatą. Istnieje możliwość prezentacji nowych schodołazów w miejscu wskazanym przez klienta.

Zakupiony sprzęt można odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym w Nowym Dworze Mazowieckim mieszczącym się przy ulicy Sobieskiego 7. Dostarczamy również urządzenia na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej lub osobiście. Do zakupionego urządzenia dodajemy gratis wózek inwalidzki, bądź fotelik. Każdy schodołaz wyposażony jest ładowarkę, instrukcję w języku polskim, kartę medyczną oraz deklarację zgodności wystawioną przez producenta. Po zakupie transportera schodowego przeprowadzamy na miejscu szkolenie z jego użytkowania. Oferujemy atrakcyjne ceny i kompleksową obsługę.

Odbiorcami naszymi są nie tylko osoby indywidualne, ale również jednostki samorządowe, ośrodki zdrowia, przychodnie dentystyczne oraz deweloperzy. Schodołazy posiadające kartę medyczną oraz deklarację zgodności, są to dokumenty poświadczające, że urządzenia te spełniają warunki odnośnie likwidacji barier architektonicznych przy odbiorach budowlanych czy kontraktach NFZ.

SCHODOŁAZ CENY:

Schodołazy kroczące:

UŻYWANE:

  • Scalamobil 25 – 3600 PLN/ brutto – gwarancja 12 miesięczna,
  • Sclalamobil 27 – 3800 PLN/ brutto – gwarancja 12 miesięczna
  • Scalamobil 30 – 4000 PLN/ brutto – gwarancja 12 miesięczna

NOWE:

  • PTR Uni 130 – cena uzależniona od konfiguracji (wózek, fotelik, rampy) od 15 900 PLN/brutto – gwarancja 24 miesięczna

Schodołazy gąsienicowe:

UŻYWANE:

  • Transoprter TK 100 lub TGR Jolly – 7200 PLN/brutto – gwarancja 12 miesięczna

NOWE:

  • Schodołaz PTR 130 – 14 000 PLN/brutto – gwarancja 24 miesięczna

Ceny nie obejmują szkolenia z obsługi urządzenia i ewentualnych kosztów transportu.