SCHODOŁAZ CENY

Z największą przyjemnością chcielibyśmy przedstawić Państwu nasz asortyment w postaci używanych schodołazów, które w łatwy i bezpieczny sposób pomagają w przemieszaniu się osobom starszym i niepełnosprawnym.

Posiadany w ofercie sprzęt jest używany, dopuszczony jednak do użytkowania po przejściu profesjonalnego przeglądu technicznego. Stan wizualny schodołazów w większości egzemplarzy jest bardzo dobry, jednak na specjalne życzenie klientów możemy wykonać np. wymianę tapicerki. Na sprzedawane urządzenia udzielamy od 6 do 12 miesięcy gwarancji.

Zakupiony sprzęt można odebrać osobiście w sklepie stacjonarnym w Nowym Dworze Mazowieckim mieszczącym się przy ulicy Sobieskiego 7. Dostarczamy również urządzenia na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej. Do zakupionego urządzenia dodajemy gratis wózek inwalidzki, bądź fotelik. Każdy schodołaz wyposażony jest ładowarkę, instrukcję w języku polskim, kartę medyczną oraz deklarację zgodności wystawioną przez producenta. Po zakupie transportera schodowego przeprowadzamy na miejscu szkolenie z jego użytkowania. Oferujemy atrakcyjne ceny i kompleksową obsługę.

Odbiorcami naszymi są nie tylko osoby indywidualne, ale również jednostki samorządowe, ośrodki zdrowia, przychodnie dentystyczne oraz deweloperzy. Schodołazy posiadające kartę medyczną oraz deklarację zgodności, są to dokumenty poświadczające, że urządzenia te spełniają warunki odnośnie likwidacji barier architektonicznych przy odbiorach budowlanych czy kontraktach NFZ.

SCHODOŁAZ CENY:

MODELE:

Scalamobil:

S20 – 2890 PLN/ brutto – gwarancja 6 miesięczna,
S25 – 3290 PLN/ brutto – gwarancja 6 miesięczna,
S27 – 3490 PLN/ brutto – gwarancja 6 miesięczna

S-MAX, C-MAX:

5190 PLN/ brutto – gwarancja 12 miesięczna, 5190 PLN/ brutto – gwarancja 12 miesięczna

Sherpa:

6800 PLN/ brutto – gwarancja 12 miesięczna

Transoprter TK 100:

7200 PLN/ brutto – gwarancja 12 miesięcy

Ceny nie obejmują szkolenia z obsługi urządzenia i ewentualnych kosztów transportu.