podnosnik_transportowy

Podnośnik Transoprtowy

Osoby starsze i niepełnosprawne często potrzebują pomocy aby móc normalnie funkcjonować w codziennym życiu. Czasem są to prozaiczne sprawy takie jak zrobienie zakupów, opłacenie rachunków, czy odebrania przesyłki na poczcie. Bywa jednak również taka pomoc, bez której codzienne życie i egzystencja jest po prostu niemożliwa. Dotyczy to głównie osób o upośledzeni ruchowym w znacznym stopniu, które poruszają się, a właściwie przemieszczają tylko dzięki wózkowi inwalidzkiemu. Dla nich tak proste czynności, jak kąpiel, toaleta czy ułożenie się do snu bywają nader skomplikowane, a samodzielnie niewykonalne. Z pomocą w tych jak i innych przypadkach przychodzi podnośnik transportowy dla osób niepełnosprawnych LeviCare Q140.

Podnośnik transportowy to proste, a zarazem niezwykle funkcjonalne urządzenie stosowane podczas opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi. Jego uniwersalność jest na tyle skuteczna, że można go używać praktycznie w każdym miejscu. Kompaktowa budowa sprawdza się wyjątkowo dobrze, a dzięki temu w sposób łatwy i komfortowy możemy podnośnik stosować w kilku pomieszczeniach tworząc tym samym system opieki nad pacjentem. Wymaga to jednie zamontowania w każdym z nich odpowiedniej podstawy na której się osadza ramię robocze. Dzięki takiemu rozwiązaniu osoba niepełnosprawna może codziennie spędzać czas przebywając w ulubionym pokoju, sypialni, łazience lub dowolnym miejscu. Nasze urządzenie dba nie tylko o komfort użytkownika, jest również niezwykle przyjazne dla opiekuna, który w sposób łatwy i bezpieczny może przenieś podnośnik do dowolnego pomieszczenia w którym zachodzi potrzeba umieszczenia osoby niepełnosprawnej.

podnosnik_kapielowy

Podnośnik Kąpielowy

Sterowanie podnośnikiem transportowym LeviCare odbywa się przy pomocy pilota. Za podnoszenie i opuszczanie odpowiada specjalny siłownik, który wytrzymuje maksymalne obciążenie do 140 kilogramów. Dzięki zastosowaniu trzech rodzajów „kamizelki” transport osoby może odbywać się w pozycji siedzącej, ale również leżącej lub pół leżącej. Regulowane ramie podnośnika obraca się w płaszczyźnie poziomej o kącie 180 stopni. LeviCare zasilany jest z sieci elektrycznej 230 V. Ze względu na różną wytrzymałość podstawy mocującej, podnośnik jest oferowany w trzech wariantach montażowych – do ściany, do sufitu i podłogi poprzez słupek mocujący oraz jedynie podłogi.

podnosnik_rehabilitacyjny

Podnośnik Rehabilitacyjny

Podnośnik transportowy, to wielofunkcyjne narzędzie które zastępuje kilka urządzeń. Jest zarazem podnośnikiem kąpielowym do stosowania w łazience, podnośnikiem ściennym stosowanym w pokojach oraz podnośnikiem rehabilitacyjnym. Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania gwarantowane jest przez doskonałą myśl techniczną oraz wysoką jakość wykonania produktu.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefony 606 248 022. Zapraszamy.