Podnośniki sufitowe

 

podnosniki-sufitowe-schodolazyPodnośniki sufitowe to w zasadzie specjalistyczny system sufitowy dedykowany zarówno do mieszkań prywatnych jak również placówek publicznych. To zmyślne rozwiązanie w sposób prosty i bezpieczny, a zarazem wygodny likwiduje bariery architektoniczne zapewniając osobie niepełnosprawnej możliwość samodzielnego przemieszczania się w obrębie zainstalowanego systemu. Sprawia ono zarazem, że osoba poruszająca się na wózku może w wielu kwestiach usamodzielnić się. Opiekunowie również zyskują, bo dzięki podnośnikowi sufitowemu odciążają swój kręgosłup.

Wydawać by się mogło, że tego typu technika wymaga specjalnych warunków adaptacji pomieszczeń? Otóż nie, instalacja może odbyć się praktycznie w każdym nawet najmniejszym pomieszczeniu. Systemowi podnośników sufitowych nie straszne są podwieszane sufity, ścianki kartono-gipsowe, różnice poziomów, czy jakiekolwiek elementy konstrukcyjne.

Polecane strony

www.krzesla_schodowe.plKRZESŁA SCHODOWE Strona prezentująca tzw. windy schodowe domowego oraz publicznego zastosowania. Znajdziecie tu Państwo opis urządzeń do użytku na schodach prostych, zabiegowych i kręconych. Oferowane windy skutecznie i bezpiecznie pozwalają osobie niepełnosprawnej lub starszej dostać się na każde piętro zamieszkiwanego budynku. Przedstawione na stronie rozwiązania są najtańszym sposobem na likwidację barier architektonicznych.
www.windy-schodowe.pl

WINDY SCHODOWE Portal opisujący całościowo urządzenia do likwidacji barier architektonicznych popularnie zwanych windami. Tylko tutaj zapoznacie się Państwo z działaniem platform przyschodowych, poznacie tajniki funkcjonowania podnośników pionowych oraz obejrzycie jazdę po schodach windą krzesełkową. Przedstawiany na stronach sprzęt pokazuje jak skutecznie rozwiązać problem poruszania się między piętrami osobom niepełnosprawnym.
www.likwidacja-barier.pl

LIKWIDACJA BARIER Witryna ta opisuje szeroką tematykę niwelowania barier architektonicznych. Na jej łamach znajdziecie Państwo mnóstwo tekstów opisujących urządzenia do pokonywania pięter oraz opisy indywidualnych rozwiązań jakie uzyskano dzięki ich zastosowaniu. Portal ten jest swoistym kompendium wiedzy dla osób poszukujących sprawdzonych sposobów do likwidacji barier architektonicznych.


O nas

Schodołazy – jak łatwo i bezpiecznie poruszać się po własnym domu

Kontakt

Adres:
Nowy Dwór Mazowiecki,
przy ulicy Sobieskiego 7
Telefon : +48 606 248 022
E-mail: info@uzywane-schodolazy.pl

Schodołaz kroczący

Uwaga!
Przedruk, kopiowanie, skracanie oraz każde inne wykorzystanie tekstów i zdjęć (lub ich fragmentów) publikowanych w serwisie www.uzywane-schodolazy.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody właściciela serwisu lub autora artykułu czy zdjęcia!