Podnośniki jezdne

podnosniki-jezdne-schodolazy

podnosniki-jezdne-schodolazyUrządzenia te umożliwiają wygodne, a nader bezpiecznie transportowanie osób niepełnosprawnych oraz osób starszych schorowanych. Podnośniki te są tak skonstruowane, aby pomagały tymże osobom w codziennych czynnościach. Ich konstrukcja i wielozadaniowość umożliwia zmianę pozycji z siedzącej na stojącą daje możliwość przesiadanie się np. z łóżka na wózek inwalidzki. Opiekunowi pomaga podtrzymywać osobę podczas czynności higieniczno-toaletowych. Trzeba zaznaczyć że prezentowany podnośnik jest urządzeniem mobilnym i nie musimy w tym wypadku montować żadnych jego elementów do ścian czy sufitu. System jezdny opiera się na odpowiednio wyprofilowanych kółkach dzięki którym łatwoscią przemieszczamy się po mieszkaniu. Regulowana podstawa jezdna dopasowuje swoją szerokość do wymiarów wózków inwalidzkich.

Polecane strony

www.krzesla_schodowe.plKRZESŁA SCHODOWE Strona prezentująca tzw. windy schodowe domowego oraz publicznego zastosowania. Znajdziecie tu Państwo opis urządzeń do użytku na schodach prostych, zabiegowych i kręconych. Oferowane windy skutecznie i bezpiecznie pozwalają osobie niepełnosprawnej lub starszej dostać się na każde piętro zamieszkiwanego budynku. Przedstawione na stronie rozwiązania są najtańszym sposobem na likwidację barier architektonicznych.
www.windy-schodowe.pl

WINDY SCHODOWE Portal opisujący całościowo urządzenia do likwidacji barier architektonicznych popularnie zwanych windami. Tylko tutaj zapoznacie się Państwo z działaniem platform przyschodowych, poznacie tajniki funkcjonowania podnośników pionowych oraz obejrzycie jazdę po schodach windą krzesełkową. Przedstawiany na stronach sprzęt pokazuje jak skutecznie rozwiązać problem poruszania się między piętrami osobom niepełnosprawnym.
www.likwidacja-barier.pl

LIKWIDACJA BARIER Witryna ta opisuje szeroką tematykę niwelowania barier architektonicznych. Na jej łamach znajdziecie Państwo mnóstwo tekstów opisujących urządzenia do pokonywania pięter oraz opisy indywidualnych rozwiązań jakie uzyskano dzięki ich zastosowaniu. Portal ten jest swoistym kompendium wiedzy dla osób poszukujących sprawdzonych sposobów do likwidacji barier architektonicznych.


O nas

Schodołazy – jak łatwo i bezpiecznie poruszać się po własnym domu

Kontakt

Adres:
Nowy Dwór Mazowiecki,
przy ulicy Sobieskiego 7
Telefon : +48 606 248 022
E-mail: info@uzywane-schodolazy.pl

Schodołaz kroczący

Uwaga!
Przedruk, kopiowanie, skracanie oraz każde inne wykorzystanie tekstów i zdjęć (lub ich fragmentów) publikowanych w serwisie www.uzywane-schodolazy.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody właściciela serwisu lub autora artykułu czy zdjęcia!