Kontakt

 

Jeżeli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej na temat transporterów schodowych, wybrać odpowiednie urządzenie, poznać jego możliwości proszę zadzwonić lub napisać do nas. Z przyjemnością udzielimy wszelkich informacji dotyczących sprzedaży bądź wypożyczenia schodołazów. Dla zobrazowania działania urządzenia prześlemy mejla zwrotnego z najważniejszymi informacjami dotyczącymi jego bezpiecznej eksploatacji.

Sprzedaż lub wypożyczenie transportera schodowego – schodołaza:

Grzegorz Krzemiński tel.: +48 606 248 022 lub 697 834 920, e-mail: info@uzywane-schodolazy.pl

Zapraszamy również do sklepu z używanymi schodołazami, który znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim przy ulicy Sobieskiego 7. Prosimy jednak o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu przygotowania prezentacji posiadanego sprzętu.

MAPKA DOJAZDU do sklepu i wypożyczalni transporterów schodowych – schodołazów

  pola oznaczone (*), są wymagane

  Polecane strony

  www.krzesla_schodowe.plKRZESŁA SCHODOWE Strona prezentująca tzw. windy schodowe domowego oraz publicznego zastosowania. Znajdziecie tu Państwo opis urządzeń do użytku na schodach prostych, zabiegowych i kręconych. Oferowane windy skutecznie i bezpiecznie pozwalają osobie niepełnosprawnej lub starszej dostać się na każde piętro zamieszkiwanego budynku. Przedstawione na stronie rozwiązania są najtańszym sposobem na likwidację barier architektonicznych.
  www.windy-schodowe.pl

  WINDY SCHODOWE Portal opisujący całościowo urządzenia do likwidacji barier architektonicznych popularnie zwanych windami. Tylko tutaj zapoznacie się Państwo z działaniem platform przyschodowych, poznacie tajniki funkcjonowania podnośników pionowych oraz obejrzycie jazdę po schodach windą krzesełkową. Przedstawiany na stronach sprzęt pokazuje jak skutecznie rozwiązać problem poruszania się między piętrami osobom niepełnosprawnym.
  www.likwidacja-barier.pl

  LIKWIDACJA BARIER Witryna ta opisuje szeroką tematykę niwelowania barier architektonicznych. Na jej łamach znajdziecie Państwo mnóstwo tekstów opisujących urządzenia do pokonywania pięter oraz opisy indywidualnych rozwiązań jakie uzyskano dzięki ich zastosowaniu. Portal ten jest swoistym kompendium wiedzy dla osób poszukujących sprawdzonych sposobów do likwidacji barier architektonicznych.


  O nas

  Schodołazy – jak łatwo i bezpiecznie poruszać się po własnym domu

  Kontakt

  Adres:
  Nowy Dwór Mazowiecki,
  przy ulicy Sobieskiego 7
  Telefon : +48 606 248 022
  E-mail: info@uzywane-schodolazy.pl

  Schodołaz kroczący

  Uwaga!
  Przedruk, kopiowanie, skracanie oraz każde inne wykorzystanie tekstów i zdjęć (lub ich fragmentów) publikowanych w serwisie www.uzywane-schodolazy.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody właściciela serwisu lub autora artykułu czy zdjęcia!