Schodołazy używane

 

schodolaz_gasienicowySchodołaz używany to dobry wybór dla każdej osoby, która chce mieć sprzęt sprawdzony za niewielkie pieniądze. Oferujemy z rynku wtórnego urządzenia renomowanych firm europejskich z zapleczem serwisowym dającym możliwość naprawy praktycznie każdej usterki jaka mogłaby się przydarzyć podczas eksploatacji. Nasze używane schodołazy przed wtórnym wprowadzeniem na rynek konsumencki są wnikliwie sprawdzane i w razie konieczności regenerowane. Rzeczą obowiązkową podczas takich zabiegów jest oczywiście wymiana akumulatorów. Dzięki tym czynnością nasz klient ma pewny sprzęt z dwunastomiesięczną gwarancją. Zapewniamy również serwis pogwarancyjny. Tak kompleksowa obsługa jest możliwa dzięki rozbudowanemu zapleczu technicznemu. Tak wysokie wymagania podyktowane są troską o bezpieczeństwo potencjalnych użytkowników. Ma to jeszcze jeden plus. Na każdy oferowany przez nas schodołaz z rynku wtórnego można ubiegać się o dofinansowanie z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych. Wysokość tej dopłaty może wynieść nawet 95 % wartości zakupionego sprzętu.

schodolazy_uzywane-1 schodolazy_uzywane-2

Polecane strony

www.krzesla_schodowe.plKRZESŁA SCHODOWE Strona prezentująca tzw. windy schodowe domowego oraz publicznego zastosowania. Znajdziecie tu Państwo opis urządzeń do użytku na schodach prostych, zabiegowych i kręconych. Oferowane windy skutecznie i bezpiecznie pozwalają osobie niepełnosprawnej lub starszej dostać się na każde piętro zamieszkiwanego budynku. Przedstawione na stronie rozwiązania są najtańszym sposobem na likwidację barier architektonicznych.
www.windy-schodowe.pl

WINDY SCHODOWE Portal opisujący całościowo urządzenia do likwidacji barier architektonicznych popularnie zwanych windami. Tylko tutaj zapoznacie się Państwo z działaniem platform przyschodowych, poznacie tajniki funkcjonowania podnośników pionowych oraz obejrzycie jazdę po schodach windą krzesełkową. Przedstawiany na stronach sprzęt pokazuje jak skutecznie rozwiązać problem poruszania się między piętrami osobom niepełnosprawnym.
www.likwidacja-barier.pl

LIKWIDACJA BARIER Witryna ta opisuje szeroką tematykę niwelowania barier architektonicznych. Na jej łamach znajdziecie Państwo mnóstwo tekstów opisujących urządzenia do pokonywania pięter oraz opisy indywidualnych rozwiązań jakie uzyskano dzięki ich zastosowaniu. Portal ten jest swoistym kompendium wiedzy dla osób poszukujących sprawdzonych sposobów do likwidacji barier architektonicznych.


O nas

Schodołazy – jak łatwo i bezpiecznie poruszać się po własnym domu

Kontakt

Adres:
Nowy Dwór Mazowiecki,
przy ulicy Sobieskiego 7
Telefon : +48 606 248 022
E-mail: info@uzywane-schodolazy.pl

Schodołaz kroczący

Uwaga!
Przedruk, kopiowanie, skracanie oraz każde inne wykorzystanie tekstów i zdjęć (lub ich fragmentów) publikowanych w serwisie www.uzywane-schodolazy.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody właściciela serwisu lub autora artykułu czy zdjęcia!