Krzesełko Modul AIR

Winda krzesełkowa Otolift Modul AIR to specjalistyczna winda, którą można zamontować na schodach bardzo stromych oraz wąskich. Została ona zaprojektowana z myślą o osobach starszych i niepełnosprawnych mających problemy z poruszaniem się między piętrami. Krzesełko przemieszcza się po torze krzywoliniowym, tzn. że może być montowane nie tylko na schodach prostych, ale i zabiegowych.

Ogromną zaletą krzesełka przyschodowego jest fakt, że jego instalacja zajmuje dosłownie kilka najwyżej kilkanaście godzin. Praktycznie tego samego dnia od dostarczenia urządzenia, może ono być użytkowane przez osobę niepełnosprawną.

Winda krzesełkowa Otolift jest innowacyjnym urządzeniem na rynku co potwierdzają liczne funkcje zastosowane w modelu AIR. Krzesło zaapewniają komfort i bezpieczeństwo użytkownikowi pod każdym względem. Automatyczne składanie podnóżka, bezwładnościowe pasy bezpieczeństwa oraz czujniki wykrywające pozostawione na schodach przeszkody takie jak np. torby z zakupami są standardowym wyposażeniem windy krzesełkowej.

Polecane strony

www.krzesla_schodowe.plKRZESŁA SCHODOWE Strona prezentująca tzw. windy schodowe domowego oraz publicznego zastosowania. Znajdziecie tu Państwo opis urządzeń do użytku na schodach prostych, zabiegowych i kręconych. Oferowane windy skutecznie i bezpiecznie pozwalają osobie niepełnosprawnej lub starszej dostać się na każde piętro zamieszkiwanego budynku. Przedstawione na stronie rozwiązania są najtańszym sposobem na likwidację barier architektonicznych.
www.windy-schodowe.pl

WINDY SCHODOWE Portal opisujący całościowo urządzenia do likwidacji barier architektonicznych popularnie zwanych windami. Tylko tutaj zapoznacie się Państwo z działaniem platform przyschodowych, poznacie tajniki funkcjonowania podnośników pionowych oraz obejrzycie jazdę po schodach windą krzesełkową. Przedstawiany na stronach sprzęt pokazuje jak skutecznie rozwiązać problem poruszania się między piętrami osobom niepełnosprawnym.
www.likwidacja-barier.pl

LIKWIDACJA BARIER Witryna ta opisuje szeroką tematykę niwelowania barier architektonicznych. Na jej łamach znajdziecie Państwo mnóstwo tekstów opisujących urządzenia do pokonywania pięter oraz opisy indywidualnych rozwiązań jakie uzyskano dzięki ich zastosowaniu. Portal ten jest swoistym kompendium wiedzy dla osób poszukujących sprawdzonych sposobów do likwidacji barier architektonicznych.


O nas

Schodołazy – jak łatwo i bezpiecznie poruszać się po własnym domu

Kontakt

Adres:
Nowy Dwór Mazowiecki,
przy ulicy Sobieskiego 7
Telefon : +48 606 248 022
E-mail: info@uzywane-schodolazy.pl

Schodołaz kroczący

Uwaga!
Przedruk, kopiowanie, skracanie oraz każde inne wykorzystanie tekstów i zdjęć (lub ich fragmentów) publikowanych w serwisie www.uzywane-schodolazy.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody właściciela serwisu lub autora artykułu czy zdjęcia!