Nasza historia

Portal uzywane-schodolazy.pl powstał prawie 10 lat temu w odpowiedzi na potrzebę rynku mobilnych urządzeń ułatwiających pokonywanie schodów osobom starszym i niepełnosprawnym. Od samego początku oferowaliśmy schodołazy zarówno kroczące jak i gąsienicowe głównie z rynku wtórnego. Jednak z biegiem lat poznając dokładnie sprzedawany sprzęt stopniowo wprowadzaliśmy do naszego asortymentu schodołazy nowe. Wgłębiając się w mechanizmy współfinansowania zakupu przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych nasza oferta urządzeń nowych jak i używanych znacznie się zwiększyła. Dzięki państwowemu dofinansowaniu nasi klienci bez względu na zasobność portfela mogą otrzymać od nas urządzenie, które spełni ich oczekiwania, a jednocześnie będzie tanie i solidne. Oferując tak szeroki zakres sprzętowy przez te wszystkie lata nabyliśmy umiejętności serwisowania i fachowej naprawy schodołazów. Pomimo tego, że schodołazy nasze rzadko ulegają awarii pod względem technicznym jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Nie mają dla nas technologicznych tajemnic nasze urządzenia. Doświadczenie takie daje poczucie bezpieczeństwa użytkownikom naszego sprzętu, a telefonicznie potrafimy wyeliminować niektóre drobne usterki. Lata doświadczenia mobilizują naszą firmę do wysokiej jakości oferowanego sprzętu, a zapewniają to nam i naszym klientom sprawdzeni producenci schodołazów kroczących i gąsienicowych.

Polecane strony

www.krzesla_schodowe.plKRZESŁA SCHODOWE Strona prezentująca tzw. windy schodowe domowego oraz publicznego zastosowania. Znajdziecie tu Państwo opis urządzeń do użytku na schodach prostych, zabiegowych i kręconych. Oferowane windy skutecznie i bezpiecznie pozwalają osobie niepełnosprawnej lub starszej dostać się na każde piętro zamieszkiwanego budynku. Przedstawione na stronie rozwiązania są najtańszym sposobem na likwidację barier architektonicznych.
www.windy-schodowe.pl

WINDY SCHODOWE Portal opisujący całościowo urządzenia do likwidacji barier architektonicznych popularnie zwanych windami. Tylko tutaj zapoznacie się Państwo z działaniem platform przyschodowych, poznacie tajniki funkcjonowania podnośników pionowych oraz obejrzycie jazdę po schodach windą krzesełkową. Przedstawiany na stronach sprzęt pokazuje jak skutecznie rozwiązać problem poruszania się między piętrami osobom niepełnosprawnym.
www.likwidacja-barier.pl

LIKWIDACJA BARIER Witryna ta opisuje szeroką tematykę niwelowania barier architektonicznych. Na jej łamach znajdziecie Państwo mnóstwo tekstów opisujących urządzenia do pokonywania pięter oraz opisy indywidualnych rozwiązań jakie uzyskano dzięki ich zastosowaniu. Portal ten jest swoistym kompendium wiedzy dla osób poszukujących sprawdzonych sposobów do likwidacji barier architektonicznych.


O nas

Schodołazy – jak łatwo i bezpiecznie poruszać się po własnym domu

Kontakt

Adres:
Nowy Dwór Mazowiecki,
przy ulicy Sobieskiego 7
Telefon : +48 606 248 022
E-mail: info@uzywane-schodolazy.pl

Schodołaz kroczący

Uwaga!
Przedruk, kopiowanie, skracanie oraz każde inne wykorzystanie tekstów i zdjęć (lub ich fragmentów) publikowanych w serwisie www.uzywane-schodolazy.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody właściciela serwisu lub autora artykułu czy zdjęcia!