Zapraszamy Państwa do zapoznania się z cennikami oferowanych przez nas schodołazów nowych oraz używanych. Dzięki szerokiej ofercie z pewnością każdy z Państwa znajdzie coś interesującego dla siebie. Oczywiście nie zostawiamy Państwa bez pomocy podczas tego wybory Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 606 248 022 – Grzegorz. Proszę również pamiętać o tym, że każdy tu oferowany schodołaz można kupić z dofinansowania PFRON. Również w tej kwestii możecie Państwo liczyć na naszą pomoc. Zapraszamy do kontaktu pod w/w numer telefonu. Ceny naszych schodołazów nie są sztywne i podlegają negocjacjom.

Cennik schodołazy nowe

Schodołaz gąsienicowy

LiftKar PTR 130

14500 zł (cena brutto)

Schodołaz kroczący

PTS 130

15900 (cena brutto)

Schodołaz kroczący

PT Uni 130

18900 zł (cena brutto)

Ceny zawierają podatek VAT którego stawka wynosi 8%

Cennik schodołazy używane

Schodołaz gąsienicowy

TK 100/TGR Jolly

7200 zł (cena brutto)

Schodołaz kroczacy

Scalamobil

4000-5500 zł (cena brutto)

cena uzależniona jest od modelu i wieku urządzenia

Ceny zawierają podatek VAT którego stawka wynosi 8%

Ceny są cenami katalogowymi i podlegają negocjacji

Do podanych cen należy doliczyć ewentualny transport

Polecane strony

www.krzesla_schodowe.plKRZESŁA SCHODOWE Strona prezentująca tzw. windy schodowe domowego oraz publicznego zastosowania. Znajdziecie tu Państwo opis urządzeń do użytku na schodach prostych, zabiegowych i kręconych. Oferowane windy skutecznie i bezpiecznie pozwalają osobie niepełnosprawnej lub starszej dostać się na każde piętro zamieszkiwanego budynku. Przedstawione na stronie rozwiązania są najtańszym sposobem na likwidację barier architektonicznych.
www.windy-schodowe.pl

WINDY SCHODOWE Portal opisujący całościowo urządzenia do likwidacji barier architektonicznych popularnie zwanych windami. Tylko tutaj zapoznacie się Państwo z działaniem platform przyschodowych, poznacie tajniki funkcjonowania podnośników pionowych oraz obejrzycie jazdę po schodach windą krzesełkową. Przedstawiany na stronach sprzęt pokazuje jak skutecznie rozwiązać problem poruszania się między piętrami osobom niepełnosprawnym.
www.likwidacja-barier.pl

LIKWIDACJA BARIER Witryna ta opisuje szeroką tematykę niwelowania barier architektonicznych. Na jej łamach znajdziecie Państwo mnóstwo tekstów opisujących urządzenia do pokonywania pięter oraz opisy indywidualnych rozwiązań jakie uzyskano dzięki ich zastosowaniu. Portal ten jest swoistym kompendium wiedzy dla osób poszukujących sprawdzonych sposobów do likwidacji barier architektonicznych.


O nas

Schodołazy – jak łatwo i bezpiecznie poruszać się po własnym domu

Kontakt

Adres:
Nowy Dwór Mazowiecki,
przy ulicy Sobieskiego 7
Telefon : +48 606 248 022
E-mail: info@uzywane-schodolazy.pl

Schodołaz kroczący

Uwaga!
Przedruk, kopiowanie, skracanie oraz każde inne wykorzystanie tekstów i zdjęć (lub ich fragmentów) publikowanych w serwisie www.uzywane-schodolazy.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody właściciela serwisu lub autora artykułu czy zdjęcia!