Schodołazy nowe

 

Schodołazy nowe oferowane przez nas, to głównie produkty austriackiej firmy Sano, zarówno gąsienicowe jak i kroczące. Są to urządzenia najwyższej klasy produkowane na terenie Europy i to jest na pewno ich wielką zaletą. W momencie jakichkolwiek problemów wybrane części czy też wymagana diagnostyka dostępna jest właściwie od ręki. Zresztą nasz kontrahent reaguje na tego typu przypadki bardzo szybko! Każdy klient jest informowany o zakresie przeprowadzanych prac w przekazanym schodołazie oraz o terminie powrotu sprzętu do właściciela. Nasze doświadczenie ze schodołazami obejmowała wiele firm , jednak ostatecznie wybraliśmy właśnie Sano, ponieważ ich schodołazy są praktycznie niezawodne, a to ważne kryterium dla każdego użytkownika. Trzeba Oczywiście taki stan utrzymamy pamiętając o poprawnych zasadach ekspoatacji takiego sprzętu. Wtedy posłuży on nam z pewnością wiele lat. Schodołazy nowe, to oczywiście niemały wydatek jednak dzięki dofinansowaniu z PFRON za dziesięć procent wartości urządzenia możemy stać się jego właścicielem. Nasza produkty spełniają wymagane warunki aby otrzymać na nie dopłatę z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.

schodolazy_nowe-2 schodolazy_nowe-3

Polecane strony

www.krzesla_schodowe.plKRZESŁA SCHODOWE Strona prezentująca tzw. windy schodowe domowego oraz publicznego zastosowania. Znajdziecie tu Państwo opis urządzeń do użytku na schodach prostych, zabiegowych i kręconych. Oferowane windy skutecznie i bezpiecznie pozwalają osobie niepełnosprawnej lub starszej dostać się na każde piętro zamieszkiwanego budynku. Przedstawione na stronie rozwiązania są najtańszym sposobem na likwidację barier architektonicznych.
www.windy-schodowe.pl

WINDY SCHODOWE Portal opisujący całościowo urządzenia do likwidacji barier architektonicznych popularnie zwanych windami. Tylko tutaj zapoznacie się Państwo z działaniem platform przyschodowych, poznacie tajniki funkcjonowania podnośników pionowych oraz obejrzycie jazdę po schodach windą krzesełkową. Przedstawiany na stronach sprzęt pokazuje jak skutecznie rozwiązać problem poruszania się między piętrami osobom niepełnosprawnym.
www.likwidacja-barier.pl

LIKWIDACJA BARIER Witryna ta opisuje szeroką tematykę niwelowania barier architektonicznych. Na jej łamach znajdziecie Państwo mnóstwo tekstów opisujących urządzenia do pokonywania pięter oraz opisy indywidualnych rozwiązań jakie uzyskano dzięki ich zastosowaniu. Portal ten jest swoistym kompendium wiedzy dla osób poszukujących sprawdzonych sposobów do likwidacji barier architektonicznych.


O nas

Schodołazy – jak łatwo i bezpiecznie poruszać się po własnym domu

Kontakt

Adres:
Nowy Dwór Mazowiecki,
przy ulicy Sobieskiego 7
Telefon : +48 606 248 022
E-mail: info@uzywane-schodolazy.pl

Schodołaz kroczący

Uwaga!
Przedruk, kopiowanie, skracanie oraz każde inne wykorzystanie tekstów i zdjęć (lub ich fragmentów) publikowanych w serwisie www.uzywane-schodolazy.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody właściciela serwisu lub autora artykułu czy zdjęcia!