Podnośnik liftboy

Podnośniki Liftboy, to proste i użyteczne urządzenia idealnie sprawdzające się przy wysokości podnoszenia do 83 cm. Jego konstrukcja sprawia, że z powodzeniem można go instalować na klatce schodowej i stanie się jej integralną częścią. W tym wszystkim pomoże również fakt, że maszynownia podnośnika znajduje się pod platformą, a dzięki temu mechanizm jego jest całkowicie ukryty.

Podnośnik Liftboy można przytwierdzić do podłoża lub po prostu korzystać z niego jako mobilna winda niskiego podnoszenia. Jest kompaktowej budowy o niewielkiej wadze własnej około 70 kg i dużym udźwigu, który wynosi 300 kg.

Dla wygody korzystających z podnośnika może on mieć rożne konfigurację wyposażeniowe. Posiada rampę najazdową sterowaną manualnie lub automatycznie. Może mieć wjazd lub wyjazd pod kątem 90 stopni w stosunku do najazdu lub zjazdu. W zależności od potrzeb podnośnik można doposażyć również w specjalistyczne barierki.

Polecane strony

www.krzesla_schodowe.plKRZESŁA SCHODOWE Strona prezentująca tzw. windy schodowe domowego oraz publicznego zastosowania. Znajdziecie tu Państwo opis urządzeń do użytku na schodach prostych, zabiegowych i kręconych. Oferowane windy skutecznie i bezpiecznie pozwalają osobie niepełnosprawnej lub starszej dostać się na każde piętro zamieszkiwanego budynku. Przedstawione na stronie rozwiązania są najtańszym sposobem na likwidację barier architektonicznych.
www.windy-schodowe.pl

WINDY SCHODOWE Portal opisujący całościowo urządzenia do likwidacji barier architektonicznych popularnie zwanych windami. Tylko tutaj zapoznacie się Państwo z działaniem platform przyschodowych, poznacie tajniki funkcjonowania podnośników pionowych oraz obejrzycie jazdę po schodach windą krzesełkową. Przedstawiany na stronach sprzęt pokazuje jak skutecznie rozwiązać problem poruszania się między piętrami osobom niepełnosprawnym.
www.likwidacja-barier.pl

LIKWIDACJA BARIER Witryna ta opisuje szeroką tematykę niwelowania barier architektonicznych. Na jej łamach znajdziecie Państwo mnóstwo tekstów opisujących urządzenia do pokonywania pięter oraz opisy indywidualnych rozwiązań jakie uzyskano dzięki ich zastosowaniu. Portal ten jest swoistym kompendium wiedzy dla osób poszukujących sprawdzonych sposobów do likwidacji barier architektonicznych.


O nas

Schodołazy – jak łatwo i bezpiecznie poruszać się po własnym domu

Kontakt

Adres:
Nowy Dwór Mazowiecki,
przy ulicy Sobieskiego 7
Telefon : +48 606 248 022
E-mail: info@uzywane-schodolazy.pl

Schodołaz kroczący

Uwaga!
Przedruk, kopiowanie, skracanie oraz każde inne wykorzystanie tekstów i zdjęć (lub ich fragmentów) publikowanych w serwisie www.uzywane-schodolazy.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody właściciela serwisu lub autora artykułu czy zdjęcia!