Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem naszej wypożyczalni. Mamy nadzieję, że jej zasady są proste i przejrzyste dla wszystkich chcących skorzystać z takiej możliwości sprawdzenia sprzętu.

Cennik poniżej nie zawiera podatku VAT, który w tym wypadku wynosi 23 % oraz nie uwzględnia ewentualnych kosztów dostawy. Wypożyczenie długoterminowe liczone jest powyżej 3 miesięcy i stawki ustalane są indywidualnie.

Przy wypożyczeniu sprzętu pobieramy kaucję w wysokości:

  • schodołaz kroczący – 2500 zł
  • schodołaz gąsienicowy – 4000 zł

Kaucja jest zwracana po okresie wypożyczenia po uprzednim potrąceniu z niej należności za czas wynajmu.

Wypożyczenie 7-10 dni500 zł netto
Wypożyczenie 30 dni1000 zł netto
Wypożyczenie długoterminowe powyżej 3-mcyStawka indywidualna

Polecane strony

www.krzesla_schodowe.plKRZESŁA SCHODOWE Strona prezentująca tzw. windy schodowe domowego oraz publicznego zastosowania. Znajdziecie tu Państwo opis urządzeń do użytku na schodach prostych, zabiegowych i kręconych. Oferowane windy skutecznie i bezpiecznie pozwalają osobie niepełnosprawnej lub starszej dostać się na każde piętro zamieszkiwanego budynku. Przedstawione na stronie rozwiązania są najtańszym sposobem na likwidację barier architektonicznych.
www.windy-schodowe.pl

WINDY SCHODOWE Portal opisujący całościowo urządzenia do likwidacji barier architektonicznych popularnie zwanych windami. Tylko tutaj zapoznacie się Państwo z działaniem platform przyschodowych, poznacie tajniki funkcjonowania podnośników pionowych oraz obejrzycie jazdę po schodach windą krzesełkową. Przedstawiany na stronach sprzęt pokazuje jak skutecznie rozwiązać problem poruszania się między piętrami osobom niepełnosprawnym.
www.likwidacja-barier.pl

LIKWIDACJA BARIER Witryna ta opisuje szeroką tematykę niwelowania barier architektonicznych. Na jej łamach znajdziecie Państwo mnóstwo tekstów opisujących urządzenia do pokonywania pięter oraz opisy indywidualnych rozwiązań jakie uzyskano dzięki ich zastosowaniu. Portal ten jest swoistym kompendium wiedzy dla osób poszukujących sprawdzonych sposobów do likwidacji barier architektonicznych.


O nas

Schodołazy – jak łatwo i bezpiecznie poruszać się po własnym domu

Kontakt

Adres:
Nowy Dwór Mazowiecki,
przy ulicy Sobieskiego 7
Telefon : +48 606 248 022
E-mail: info@uzywane-schodolazy.pl

Schodołaz kroczący

Uwaga!
Przedruk, kopiowanie, skracanie oraz każde inne wykorzystanie tekstów i zdjęć (lub ich fragmentów) publikowanych w serwisie www.uzywane-schodolazy.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody właściciela serwisu lub autora artykułu czy zdjęcia!