Nasz cel

Celem portalu uzywane-schodolazy.pl jest popularyzacja oferowanych urządzeń. Uświadamianie ludzi poprzez prezentacja innowacyjnych produktów jakimi są schodołazy. Promując kanały sprzedaży do takiego stopnia, aby osoba potrzebująca wiedziała, że dany problem można rozwiązać lub usprawnić dzięki naszemu urządzeniu. Już teraz każdy kto jest zainteresowany schodołazem może go u nas zobaczyć, sprawdzić, zapoznać się z nim. Dzięki wypożyczalni schodołazów wszyscy mogą przetestować schodołaz we własnym domu. Wypożyczając taki sprzęt np. na weekend nie musimy obawiać się, że „wyrzucimy” pieniądze w błoto. Wystarczy, że w zaciszu domowym możemy sprawdzić wypożyczone urządzenie testując go na własnych schodach. Poznając funkcjonalność danego schodołaza w każdym detalu. . To najlepsza forma promocji, bo krok po kroku poznajemy wraz z członkami rodziny schodołaz, który stanie się po zakupie sprzętem domowym. Po takim rozpoznaniu będziemy już wiedzieć i znać na tyle urządzenie, żeby bezpiecznie dokonać zakupu. Jeżeli natomiast nie dysponujemy samochodem aby przewieźć schodołaz do budynku w którym będzie używany, możemy zamówić prezentacje na miejscu. Wystarczy zadzwonić, a nasz przedstawiciel przywiezie ze sobą schodołaz i zaprezentuje jego działanie na naszych schodach. W taki oto sposób z pomocą fachowca osoba potrzebująca może odbyć jazdę próbną. Na życzenie przygotowujemy również potencjalnym klientom pakiety informacyjne obrazujące prace schodołaza. Warto zapoznać się z takimi materiałami np. przed umówioną prezentacją urządzenia z pewnością nasuną się nam konstruktywne pytania odnośnie jego budowy i działania. Zwiększenie świadomości istnienia takich urządzeń jak schodołazy przyczynia się z pewnością do polepszenia warunków życia każdej osoby mającej trudności z pokonywaniem schodów. Szczególnie jest to ważne dla osób mniej zamożnych ponieważ każdy schodołaz jest zdecydowanie tańszy od tradycyjnej windy lub niekonwencjonalnej platformy.

Polecane strony

www.krzesla_schodowe.plKRZESŁA SCHODOWE Strona prezentująca tzw. windy schodowe domowego oraz publicznego zastosowania. Znajdziecie tu Państwo opis urządzeń do użytku na schodach prostych, zabiegowych i kręconych. Oferowane windy skutecznie i bezpiecznie pozwalają osobie niepełnosprawnej lub starszej dostać się na każde piętro zamieszkiwanego budynku. Przedstawione na stronie rozwiązania są najtańszym sposobem na likwidację barier architektonicznych.
www.windy-schodowe.pl

WINDY SCHODOWE Portal opisujący całościowo urządzenia do likwidacji barier architektonicznych popularnie zwanych windami. Tylko tutaj zapoznacie się Państwo z działaniem platform przyschodowych, poznacie tajniki funkcjonowania podnośników pionowych oraz obejrzycie jazdę po schodach windą krzesełkową. Przedstawiany na stronach sprzęt pokazuje jak skutecznie rozwiązać problem poruszania się między piętrami osobom niepełnosprawnym.
www.likwidacja-barier.pl

LIKWIDACJA BARIER Witryna ta opisuje szeroką tematykę niwelowania barier architektonicznych. Na jej łamach znajdziecie Państwo mnóstwo tekstów opisujących urządzenia do pokonywania pięter oraz opisy indywidualnych rozwiązań jakie uzyskano dzięki ich zastosowaniu. Portal ten jest swoistym kompendium wiedzy dla osób poszukujących sprawdzonych sposobów do likwidacji barier architektonicznych.


O nas

Schodołazy – jak łatwo i bezpiecznie poruszać się po własnym domu

Kontakt

Adres:
Nowy Dwór Mazowiecki,
przy ulicy Sobieskiego 7
Telefon : +48 606 248 022
E-mail: info@uzywane-schodolazy.pl

Schodołaz kroczący

Uwaga!
Przedruk, kopiowanie, skracanie oraz każde inne wykorzystanie tekstów i zdjęć (lub ich fragmentów) publikowanych w serwisie www.uzywane-schodolazy.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody właściciela serwisu lub autora artykułu czy zdjęcia!