Opis wypożyczenia

Kiedy potrzebujesz schodołaza nie koniecznie musisz go kupować. Wystarczy, że zadzwonisz do wypożyczalni schodołazów i wypożyczysz sprzęt który spełni Twoje oczekiwania oraz rozwiąże problem braku np. windy dla niepełnosprawnych. 

Schodołaz to drogi sprzęt, koszt nowego to około 20 tysięcy złotych, warto zatem przed wydaniem tak znacznej kwoty przetestować takie sprzęt. Oferujemy krótkotrwałe wypożyczenie schodołaza celem sprawdzenia urządzenia i przetestowania go na własnych schodach. Dzięki takiej usłudze na własne oczy przekonasz się, czy schodołaz to właściwe urządzenie do twoich potrzeb. Dzięki naszemu portalowi, a dokładnie usłudze wypożyczenia zyskujesz, bo wiesz co kupujesz.

wypożyczalnia schodołazówOrganizujesz imprezę masową! Warto ją zabezpieczyć pod względem dostępności do poszczególnych obiektów dla osób niepełnosprawnych. Wypożyczalnia schodołazów oferuje schodołazy kroczące i gąsienicowe sprawdzone i bezpieczne do pokonywania schodów różnego typu. Świadczymy również kompleksową obsługę imprez masowych z przeszkolonym personelem. Potrzebujesz schodołaz na imprezę organizowaną w plenerze, czy budynku zadzwoń do nas, doradzimy i wybierzemy odpowiedni schodołaz kroczący lub schodołaz gąsienicowy.

Istnieje również możliwość zorganizowania prezentacji wybranego modelu schodołaza. Pokaz taki jest najczęściej organizowany w domu lub mieszkaniu klienta. Czas trwania przezentacji to około 60 minut. W czasie takiej wizyty osoba zainwestowana ma możliwość przejechania się schodołazem i zapoznania się z jego specyfiką pracy.

Przeczytaj również o wypożyczalni schodołazów w Warszawie

Wypożyczalnia schodołazów wypożycza schodołazy, ale również sprzedaje urządzenia nowe oraz używane. Każdy sprzedany przez nas schodołaz kroczący lub gąsienicowy ma pełną dokumentację, czyli deklarację zgodności, certyfikat oraz kartę sprzętu medycznego. Na życzenie klienta wystawiamy certyfikat stwierdzający przebyte szkolenie z obsługi schodołaza. Każdy schodołaz używany posiada gwarancję przekazywaną podczas zakupu urządzenia.

Zapewniamy również serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zakupionego u nas sprzętu.

Schodołaz potrzebny od zaraz dzwoń do nas! Wypożyczalnia schodołazów kontakt telefon numer 606 248 022. Jesteśmy do dyspozycji każdego dnia tygodnia od 8:00 do 20:00. Masz pytania odnośnie urządzenia jakim jest schodołaz zadzwoń do nas z odpowiemy na wszystkie pytania.

Polecane strony

www.krzesla_schodowe.plKRZESŁA SCHODOWE Strona prezentująca tzw. windy schodowe domowego oraz publicznego zastosowania. Znajdziecie tu Państwo opis urządzeń do użytku na schodach prostych, zabiegowych i kręconych. Oferowane windy skutecznie i bezpiecznie pozwalają osobie niepełnosprawnej lub starszej dostać się na każde piętro zamieszkiwanego budynku. Przedstawione na stronie rozwiązania są najtańszym sposobem na likwidację barier architektonicznych.
www.windy-schodowe.pl

WINDY SCHODOWE Portal opisujący całościowo urządzenia do likwidacji barier architektonicznych popularnie zwanych windami. Tylko tutaj zapoznacie się Państwo z działaniem platform przyschodowych, poznacie tajniki funkcjonowania podnośników pionowych oraz obejrzycie jazdę po schodach windą krzesełkową. Przedstawiany na stronach sprzęt pokazuje jak skutecznie rozwiązać problem poruszania się między piętrami osobom niepełnosprawnym.
www.likwidacja-barier.pl

LIKWIDACJA BARIER Witryna ta opisuje szeroką tematykę niwelowania barier architektonicznych. Na jej łamach znajdziecie Państwo mnóstwo tekstów opisujących urządzenia do pokonywania pięter oraz opisy indywidualnych rozwiązań jakie uzyskano dzięki ich zastosowaniu. Portal ten jest swoistym kompendium wiedzy dla osób poszukujących sprawdzonych sposobów do likwidacji barier architektonicznych.


O nas

Schodołazy – jak łatwo i bezpiecznie poruszać się po własnym domu

Kontakt

Adres:
Nowy Dwór Mazowiecki,
przy ulicy Sobieskiego 7
Telefon : +48 606 248 022
E-mail: info@uzywane-schodolazy.pl

Schodołaz kroczący

Uwaga!
Przedruk, kopiowanie, skracanie oraz każde inne wykorzystanie tekstów i zdjęć (lub ich fragmentów) publikowanych w serwisie www.uzywane-schodolazy.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody właściciela serwisu lub autora artykułu czy zdjęcia!