wypozyczalnia_schodolazow_warszawa_kontaktWypożyczalnia schodołazów jest dobrym rozwiązaniem, kiedy chcemy przetestować urządzenie jakim jest schodołaz. To proste, wystarczy zadzwonić i umówić się na odbiór urzadzenia, a już za chwilę możemy przetestować schodołaz na własnych schodach.

 

W ostatnich latach coraz większy nacisk kładzie się na społeczną integrację osób niepełnosprawnych. Nowe ustawy i zarządzenia regulują obowiązek montażu wind, platform przyschodowych lub podnośników pionowych oraz budowy podjazdów dla poruszających się na wózkach inwalidzkich. Nie wszędzie jednak można zastosować takie rozwiązanie. Mało kto wie, że istnieją mobilne urządzenia, które z powodzeniem i w myśl przepisów prawa są w stanie zastąpić windę czy podjazd. Są to schodołazy..

Zdarza się jednak i tak, że z uwagi na charakterystykę obiektu lub po prostu jednorazowe wydarzenie np. impreza plenerowa, inwestycja w schodołaz jest nieopłacalna, gdyż byłby on wykorzystywany bardzo sporadycznie. Dotyczy to także rodzin osób na wózkach inwalidzkich, które co prawda mają dostosowany dom czy mieszkanie, ale chciałyby wyjechać na urlop lub na działkę, gdzie nie ma wind ani podjazdów. Znakomitym rozwiązaniem jest w takich przypadkach wynajem schodołaza. Rozwiązanie jest stosunkowo tanie, a jednocześnie w pełni zaspokaja oczekiwania. W okolicach wjazd_schodolazu_po_schodachWarszawy wynajmem schodołazów zajmuje się firma Windy Schodowe. Każdy może tu łatwo wynająć schodołaz i liczyć na profesjonalną pomoc oraz obsługę. Personel przed odebraniem urządzenia przeszkoli osobę, która potem sprawnie i łatwo obsłuży urządzenie w momencie kiedy będzie ono potrzebne. Tani wynajem schodołazów zapewnia nam możliwość oswojenia się ze schodołazem przed jego zakupem, co wiąże się czasem z wydatkiem kilkunastotysięcznym. Dzięki wynajęciu schodołaza i przetestowaniu go, będziemy mieli pewność przed samym zakupem, że nasze pieniądze zostały dobrze zainwestowane.

Organizujesz imprezę plenerową z podwyższoną estradą, na którą wstęp powinny mieć osoby niesprawne ruchowo? Otwierasz sklep, galerię handlową czy inny punkt i w ramach promocji proponujesz specjalne warunki, a jednocześnie pamiętasz o osobach na wózkach inwalidzkich? Chcesz zaprosić wszystkich, także niepełnosprawnych na dni otwarte swego salonu czy uczelni? W tych wszystkich przypadkach znakomitym rozwiązaniem jest wynajem schodołazu. Nasza firma proponuje niskie ceny oraz sprzęt najwyższej jakości. Zamiast kupować stosunkowo drogie urządzenia czy inwestować w przebudowę obiektu wystarczy wynająć schodołaz. Pokona każde schody transportując osoby starsze i niepełnosprawne w sposób komfortowy i bezpieczny. Wynajęcie schodołaza jest tanie, a sterowanie nim niezwykle łatwe.

schodolaz_w_bagazniku_samochoduCeny wynajmu zaczynają się już od trzydziestu paru złotych za dobę. Sprzęt jaki wypożyczamy jest sprawdzony i bezpieczny dla użytkownika oraz zapewniony ma serwis podczas okresu wypożyczenia. Pobieramy kaucję zabezpieczającą, która dla każdego modelu schodołaza jest ustalana indywidualnie z klientem. Dzięki długoletniemu doświadczeniu przy wypożyczeniu jak również przed zakupem jesteśmy Państwu w stanie doradzić wybór odpowiedniego sprzętu. Jeśli macie Państwo jakieś pytanie zapraszamy do kontaktu z nami. Zadzwoń – wypożyczalnia schodołazów warszawa nr tel.: 606 248 022 Grzegorz.