Platformy schodowe

Platformy schodowe czy też przyschodowe to urządzenia bardzo wygodne

ponieważ niepełnosprawny poruszający się na wózku inwalidzkim może samodzielnie z nich korzystać. Urządzenia instalowane są wewnątrz jak i na zewnątrz budynków w każdych warunkach przy odpowiednim stosowaniu sprawdzają się idealnie. Mogą jeździć zarówno po torze prostym jak i krzywoliniowym z zakrętami o promieniu skrętu, który wynosi nawet 180 stopni.

Użytkowanie platformy schodowej jest bardzo prostą i przyjemną czynnością. Wystarczy wyciągnąć pilota zdalnego sterowania i przywołać urządzenie na dany poziom na którym akurat się znajdujemy. Przed wjazdem na platformę uruchamiamy również pilotem podniesienie bramki zabezpieczającej następnie wjeżdżamy na podest i ruszamy platformą w górę lub w dół. Po kilku lub kilkunastu sekundach jesteśmy na „miejscu”. Prawda, że proste!

Jeżeli wybierzecie Państwo platformę schodową jako sprzęt do likwidacji bariery architektonicznej to z pewnością warto skontaktować się z naszym technikiem. Osoba ta dobierz odpowiednią konfigurację danego urządzenia, zaproponuje właściwe wyposażenie i pomoże w całym procesie przygotowawczym przed montażem platformy.

 

Polecane strony

www.krzesla_schodowe.plKRZESŁA SCHODOWE Strona prezentująca tzw. windy schodowe domowego oraz publicznego zastosowania. Znajdziecie tu Państwo opis urządzeń do użytku na schodach prostych, zabiegowych i kręconych. Oferowane windy skutecznie i bezpiecznie pozwalają osobie niepełnosprawnej lub starszej dostać się na każde piętro zamieszkiwanego budynku. Przedstawione na stronie rozwiązania są najtańszym sposobem na likwidację barier architektonicznych.
www.windy-schodowe.pl

WINDY SCHODOWE Portal opisujący całościowo urządzenia do likwidacji barier architektonicznych popularnie zwanych windami. Tylko tutaj zapoznacie się Państwo z działaniem platform przyschodowych, poznacie tajniki funkcjonowania podnośników pionowych oraz obejrzycie jazdę po schodach windą krzesełkową. Przedstawiany na stronach sprzęt pokazuje jak skutecznie rozwiązać problem poruszania się między piętrami osobom niepełnosprawnym.
www.likwidacja-barier.pl

LIKWIDACJA BARIER Witryna ta opisuje szeroką tematykę niwelowania barier architektonicznych. Na jej łamach znajdziecie Państwo mnóstwo tekstów opisujących urządzenia do pokonywania pięter oraz opisy indywidualnych rozwiązań jakie uzyskano dzięki ich zastosowaniu. Portal ten jest swoistym kompendium wiedzy dla osób poszukujących sprawdzonych sposobów do likwidacji barier architektonicznych.


O nas

Schodołazy – jak łatwo i bezpiecznie poruszać się po własnym domu

Kontakt

Adres:
Nowy Dwór Mazowiecki,
przy ulicy Sobieskiego 7
Telefon : +48 606 248 022
E-mail: info@uzywane-schodolazy.pl

Schodołaz kroczący

Uwaga!
Przedruk, kopiowanie, skracanie oraz każde inne wykorzystanie tekstów i zdjęć (lub ich fragmentów) publikowanych w serwisie www.uzywane-schodolazy.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody właściciela serwisu lub autora artykułu czy zdjęcia!