Windy krzesełkowe

windy-krzeselkowe-schodolazy

 

windy-krzeselkowe-schodolazyWindy krzesełkowe to łatwe w obsłudze, montowane bezinwazyjnie i nowoczesne urządzenia. Koniec ze schodofobią! Można je instalować na schodach prostych, kręconych, a także zabiegowych. Są dostosowane do użytku zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. To idealne rozwiązanie dla seniorów oraz osób z dysfunkcją ruchu. Dzięki nim będziesz mógł korzystać z niedostępnej dotąd piwnicy, cieszyć się widokiem z balkonu na piętrze, spędzać upojne chwile w ogrodowej altanie, a także odwiedzać dawno zapomniany strych!

Windy krzesełkowe montować można na schodach prostych, zabiegowych i kręconych. Szyna jezdna instalowana jest po lewej lub prawej stronie klatki schodowej. Tego typu windy to na nowo pełna funkcjonalność Twojego domu!

Krzesełka dźwigowe charakteryzują się dużą wytrzymałością, solidną konstrukcją, trwałością, a także łatwością obsługi i cichą pracą. Poruszają się gładko i stabilnie, zapewniając komfort i prostotę użytkowania przez długie lata.Płynny ruch krzesełka zapewnia zasilanie akumulatorowe. Akumulatory znajdują się w wagoniku jezdnym i są doładowywane podczas postoju krzesełka na punktach postojowych. Napęd akumulatorowy uniezależnia działanie windy krzesełkowej od dostaw prądu do budynku. Krzesełko będzie działać nawet w przypadku przerwy w dopływie energii elektrycznej. Sterowanie krzesełkiem w czasie jazdy odbywa się przy pomocy joysticka wkomponowanego w podłokietnik. Dodatkowym atutem są piloty zdalnego sterowania. Pozwalają one przywołać krzesełko lub odesłać je w razie potrzeby.Elektryczny silnik działa bardzo cicho. W żadnym razie nie zakłóca spokoju domowników. Winda rusza płynnie, bez szarpnięć i hamuje łagodnie. Komfort jazdy jest gwarantowany. Poprawiają go dodatkowo pas bezpieczeństwa oraz opodnóżek, stanowiące standardowe wyposażenia każdej windy krzesełkowej. Inteligentne systemy elektroniczne sprawiają, iż korzystanie z krzesełka dźwigowego to czysta przyjemność. Automatyczne hamulce na końcach szyny reagują idealnie, dzięki czemu pasażer nie musi martwić się o zatrzymanie windy w porę. Zrobi to za niego elektroniczny system zatrzymania. Podczas jazdy działają także czujniki wykrywające potencjalne przeszkody na schodach. W przypadku ich wykrycia uruchamiają hamulec. Unikalne wzornictwo i nowoczesny kształt wind krzesełkowych idealnie komponują się z każdym wnętrzem. Jednocześnie ich niepowtarzalna i przemyślana konstrukcja zapewnia komfort oraz bezpieczeństwo jazdy każdemu użytkownikowi.

Polecane strony

www.krzesla_schodowe.plKRZESŁA SCHODOWE Strona prezentująca tzw. windy schodowe domowego oraz publicznego zastosowania. Znajdziecie tu Państwo opis urządzeń do użytku na schodach prostych, zabiegowych i kręconych. Oferowane windy skutecznie i bezpiecznie pozwalają osobie niepełnosprawnej lub starszej dostać się na każde piętro zamieszkiwanego budynku. Przedstawione na stronie rozwiązania są najtańszym sposobem na likwidację barier architektonicznych.
www.windy-schodowe.pl

WINDY SCHODOWE Portal opisujący całościowo urządzenia do likwidacji barier architektonicznych popularnie zwanych windami. Tylko tutaj zapoznacie się Państwo z działaniem platform przyschodowych, poznacie tajniki funkcjonowania podnośników pionowych oraz obejrzycie jazdę po schodach windą krzesełkową. Przedstawiany na stronach sprzęt pokazuje jak skutecznie rozwiązać problem poruszania się między piętrami osobom niepełnosprawnym.
www.likwidacja-barier.pl

LIKWIDACJA BARIER Witryna ta opisuje szeroką tematykę niwelowania barier architektonicznych. Na jej łamach znajdziecie Państwo mnóstwo tekstów opisujących urządzenia do pokonywania pięter oraz opisy indywidualnych rozwiązań jakie uzyskano dzięki ich zastosowaniu. Portal ten jest swoistym kompendium wiedzy dla osób poszukujących sprawdzonych sposobów do likwidacji barier architektonicznych.


O nas

Schodołazy – jak łatwo i bezpiecznie poruszać się po własnym domu

Kontakt

Adres:
Nowy Dwór Mazowiecki,
przy ulicy Sobieskiego 7
Telefon : +48 606 248 022
E-mail: info@uzywane-schodolazy.pl

Schodołaz kroczący

Uwaga!
Przedruk, kopiowanie, skracanie oraz każde inne wykorzystanie tekstów i zdjęć (lub ich fragmentów) publikowanych w serwisie www.uzywane-schodolazy.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody właściciela serwisu lub autora artykułu czy zdjęcia!