schodolaz_podczas_wjazdu_uzywane_schodolazyWitamy na stronie propagującej transportery schodowe, popularnie zwane schodołazami.

Chcielibyśmy przy pomocy tej witryny zademonstrować te urządzenia, jako nowoczesny sposób na likwidację barier architektonicznych. Dzięki umieszczonym na niej artykułom, zdjęciom oraz filmom będziemy starać się pokazać Państwu jak bezpiecznie, łatwo i komfortowo można transportować osoby niepełnosprawne lub starsze po schodach używając właśnie schodołazów.

Wielką zaletą transporterów schodowych przy podejmowaniu decyzji o zakupie jest to, że używanie ich w danym budynku nie wiąże się z jakąkolwiek koniecznością ingerencji  w konstrukcję budynku. Schodołazy zaprojektowane są tak, aby umożliwić dostęp użytkownikowi do wszystkich kondygnacji, nawet przy dość wąskich i stromych schodach. Urządzenia te mają niezwykle kompaktową budowę, co umożliwia ich prosty i łatwy transport.  Daje nam to możliwość użycia urządzenia  w dowolnym miejscu, a  nie tylko we własnym domu. Niewygodne pochylnie, czy zepsute windy nie będą już stanowić dla nas problemu.

Kolejną zaletą transporterów schodowych w wersji używanej, to ich niezwykle przystępna  cena. Jest ona najniższa w stosunku do innych oferowanych na rynku urządzeń likwidujących bariery architektoniczne.

O wszystkich zaletach schodołazów dowiecie się Państwo  odwiedzając cyklicznie  naszą stronę internetową  www.uzywane-schodolazy.pl.  

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.