Krzesełka schodowe są równie mało znane w Polsce jak i schodołazy.

Bardzo często podczas rozmów z klientem pada pytanie w stylu „Proszę Pana, ale co to jest to krzesełko schodowe?”. Całe szczęście posiadamy naprawdę dużo zdjęć pokazujących oferowane przez naszą firmę urządzenia oraz sporo filmów, na których można zobaczyć zarówno schodołazy jak i krzesełka schodowe lub platformy dla niepełnosprawnych – poniżej przedstawiamy kilka z nich

Tutaj mamy przedstawione krzesełko schodowe na szynie krzywoliniowej – model Otolift. Ten rodzaj fotelika schodowego możemy być stosowany na dosyć wąskich oraz stromych schodach – krzesełko może jechać zarówno po torze jezdnym o nachyleniu 70 stopni jak i po poziomych odcinkach. Dzięki temu nie jest problemem, aby np fotelik schodowy dowiózł osobę z holu na dole, aż do samego łóżka w sypialni na piętrze.

Poniższy film pokazuje sposób użycia schodołaza kroczącego – model Sherpa, który w tym przypadku jest w komplecie razem ze specjalnym fotelikiem na kółkach. Schodołaz Sherpa jest jednym z nowszych i bardziej zaawansowanych modeli schodołazów kroczących.

Większą część galerii z filmami, które przedstawiają sposób działania oferowanych przez nas urządzeń mogą Państwo znaleźć w panelu bocznym niniejszej strony. Więcej filmów z krzesełkami schodowymi i schodołazami znajdą Państwo pod tym linkiem – http://www.youtube.com/user/windyschodowe/feed

Zachęcamy Państwa do oglądania tych filmików – mogą one pokazać na prawdę sporo niuansów, jeżeli chodzi o możliwości użytkowania lub sposób działania. Oczywiście zawsze chętnie odpowiemy na wszelkie pytania – w tym celu prosimy o kontakt e-mailowy lub telefoniczny.