wypozyczalnia_schodolazow_nowy_dwor_mazowieckiSchodołaz to niezwykle funkcjonalne i użyteczne urządzenie, dzięki któremu osoby starsze i niepełnosprawne ruchowo mogą swobodnie przemieszczać się po różnych kondygnacjach budynku, dostać się do sklepów czy przychodni, które nie są wyposażone w pochylnie, a nawet zjawić się na estradzie podczas imprez plenerowych.

Często zdarza się, iż schodołaz jest potrzebny nie na co dzień, a wówczas koszty poniesione na jego zakup podlegają długotrwałej amortyzacji. Co ma zrobić osoba, która chciałaby skorzystać ze schodołaza tylko w pewnych określonych ramach czasowych? Przykładem może tu być wyjazd na urlop czy dłuższa wizyta u znajomych w budynku, który nie został przystosowany dla osób z dysfunkcją ruchu. Portal www.uzywane-schodolazy.pl wychodzi naprzeciw oczekiwaniom takich osób proponując wypożyczenie schodołaza. Jest to nowatorska usługa, dzięki której klienci mogą skorzystać z w pełni sprawnego urządzenia bez ponoszenia kosztów jego zakupu. W ofercie firmy znajdują się zarówno schodołazy gąsienicowe do wykorzystania na schodach prostych i z lekkim zabiegiem, jak i kroczące, dedykowane schodom zabiegowym. Urządzenie można wynająć na tydzień lub miesiąc. Do kosztów wypożyczenia, które wynoszą odpowiednio 500 zł za 7 dni oraz 1000 zł za miesiąc, dochodzi zwracana po okresie wynajmu kaucja w wysokości ok. 2500 zł. W odniesieniu do ceny schodołaza nie są to koszta nazbyt wysokie.

Należy pamiętać, iż klient otrzymuje urządzenie w pełni sprawne bez jakichkolwiek ograniczeń mechanicznych czy innych. Schodołaz można odebrać osobiście w siedzibie firmy przy ul. Sobieskiego 7 w Nowym Dworze Mazowieckim. Może on także zostać dostarczony przez pracownika firmy pod wskazany adres. Istnieje także opcja wysłania schodołaza kurierem. Sprzęt jest wypożyczany wraz ze wszystkimi wymaganymi prawem dokumentami. Klient otrzymuje wszelkie atesty i certyfikaty, a także instrukcję obsługi w języku polskim. Pracownicy firmy przeprowadzają każdorazowo krótkie szkolenie wraz z demonstracją możliwości schodołaza. Urządzenie jest bardzo proste w użytkowaniu. Każda osoba po takim krótkim kursie jest w stanie je bezpiecznie i prawidłowo obsługiwać.
transportery _schodowe_wypozyczalnia_nowy_dwor_mazowieckiOferta wypożyczenia schodołaza cieszy się dużym zainteresowaniem nie tylko wśród osób starszych i niepełnosprawnych. Sprzęt jest wypożyczany przez firmy budowlane przy odbiorze technicznym nowych budynków oraz organizatorów imprez plenerowych, którzy liczą się z możliwością transportowania osób na wózkach inwalidzkich na estradę lub scenę. Osoby fizyczne korzystają z usługi wypożyczenia schodołaza przede wszystkim podczas przewożenia chorych do szpitali czy wyjazdów rekreacyjnych do nieprzystosowanych pensjonatów.

Wypożyczenie schodołaza stanowi świetną alternatywę dla osób, którym urządzenie to jest na co dzień niepotrzebne, lecz znalazły się w sytuacji, która wymaga zastosowania tego typu sprzętu.