super_obnizka_schodolazy_c_max_s_masOgłaszamy wielką obniżkę na Schodołazy C-MAX i S-MAX. Postanowiliśmy opuścić ceny tak, aby nasze produkty stały się jeszcze bardziej dostępne na kieszeń każdego potrzebującego Polaka. Obniżka wyniesie  bagatela 600 zł. To z pewnością dużo jeśli spojrzeć na budżet  osób, których wydatki pokrywane są w pełni z renty inwalidzkiej. Dzięki tej specjalnej promocji zaoszczędzicie Państwo, a w związku z tym zyskacie kilkaset złotych na dodatkowe wydatki. Oczywiście sprzedawany przez nas sprzęt  jest objęty pełną gwarancją oraz serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. Wystawiamy na niego faktury VAT, a w komplecie otrzymujecie Państwo ładowarkę, instrukcję obsługi w języku polskim jak również deklarację zgodności producenta (certyfikat) i kartę medyczną urządzenia.

Oferowane  modele C-MAX i S-MAX są niezwykle uniwersalnymi transporterami schodowymi. Schodołaz kroczący S-MAXSpełniają wszelkie wymogi bezpieczeństwa pomimo, że jest to sprzęt oferowany z rynku wtórnego. Schodołazy kroczące, bo do tej kategorii schodłazów opisane modele należą, to urządzenia mobilne służące do transportu po schodach osób starszych i niepełnosprawnych. Dzięki jednemu z najnowocześniejszych zaprojektowanych specjalnie dla nich systemów jezdnych z niewiarygodną łatwością pokonują stopnie schodów o kącie nachylenia do pięćdziesięciu stopni.

Obydwa modele zapewniają komfort jazdy pasażerowi oraz prostotę prowadzenia operatorowi schodołaza. Na sprzęt oferowany przez nas można ubiegać się o dofinansowanie ze środków PEFRON. Już teraz zapraszamy do skorzystania z obniżki. Schodołazy to tańszy sposób na pokonywanie barier architektonicznych bez ingerencji w istniejące środowisko.