schodolaz_gasienicowy_liftkar_na_schodach

Schodołaz gąsienicowy na schodach

Każdy człowiek ceni sobie swobodę ruchów i mobilność. Dotyczy to także ludzi, którzy, zdawałoby się, niejako z definicji są ich pozbawieni, czyli osób z dysfunkcją narządów ruchu. W tym przypadku w sukurs przychodzi nowoczesność. Wśród wielu urządzeń, dzięki którym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą poczuć się swobodnie, na szczególną uwagę zasługują schodołazy.

schodolaz_gasienicowy_liftkar_prezentacja

Schodołaz gąsienicowy

Model LIFTKAR PTR to najnowocześniejsze i najtańsze urządzenie tego typu dostępne na rynku polskim. Schodołaz ten jest dopracowany w każdym szczególe. Producent zadbał nie tylko o idealne współdziałanie części mechanicznych, lecz także wyposażył urządzenie w niezawodną elektronikę poprawiającą komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Wystarczy wymienić tylko elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem, system czujników nachylenia, mikroprocesorowy układ sterowania czy zintegrowany system diagnostyczny. LIFTKAR PTR jest o ok. 10 kg lżejszy od innych schodołazów. Do transportu rozkłada się go w łatwy i szybki sposób, a jeśli ktoś posiada samochód typu combi może liczyć na to, że schodołaz sam wjedzie do wnętrza pojazdu! Prócz tych zalet wiele można napisać o samym jego użytkowaniu. Po pierwsze na jednym ładowaniu akumulatorów pokonuje do 50 pięter, a więc zdecydowanie więcej niż konkurencja! Po drugie niewątpliwym atutem jest jego zwrotność. LIFTKAR PTR ma bardzo wąski promień skrętu w porównaniu do obecnie sprzedawanych na rynku, a to oznacza, że da on sobie radę nawet na schodach o niezbyt obszernych spocznikach. Po trzecie dwie wartości udźwigu 130 kg i 160 kg podnoszą ocenę funkcjonalności tego schodołaza. Warto też zaznaczyć, iż może on rozwijać aż trzy prędkości, a maksymalny kąt nachylenia przy pokonywaniu schodów wynosi 35 stopni. LIFTKAR PTR doskonale sprawdza się zarówno na schodach wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Można nim z powodzeniem transportować osoby na wózkach inwalidzkich w jednorodzinnych domach, sklepach oraz budynkach użyteczności publicznej.

schodolaz_gasienicowy_liftkar_rozlozony Niewielkie rozmiary i ciężar pozwalają zabrać go ze sobą w odwiedziny na działkę znajomych lub na wczasy.

Schodołaz LIFTKAR PTR znajduje się w naszej ofercie w najniższej na rynku cenie 14500 zł.

Dzięki niemu każda osoba na wózku inwalidzkim poczuje się swobodnie, a opiekun nie będzie się martwił o nadwyrężony kręgosłup. Schodołaz LIFTKAR PTR to mobilność na wyciągnięcie ręki.