krzeselko_dzwigowe_za_300zl_zewnetrzne

Krzesełko dźwigowe zewnętrzne

Własny dom kojarzy się każdemu ze spokojem, relaksem, wyciszeniem i oderwaniem od codzienności. Wybieramy projekty funkcjonalne i estetyczne, które w danej chwili zaspokajają nasze potrzeby. Podobnie jest z budynkami na działkach rekreacyjnych otoczonych zielenią i oddalonych o kilkaset metrów od pomostu nad jeziorem. Kilka schodów nie robi wówczas różnicy. Przychodzi jednak chwila, gdy nasze siły słabną i pokonywanie stopni wiodących na ganek, do ogrodu lub na drewniany pomost zaczyna stanowić wyzwanie. Podobnie rzecz się ma w przypadku niespodziewanych zdarzeń losowych, które wywołują dysfunkcję ruchową. Wybudowany w latach młodości dom lub domek na działce zaczyna jawić się, jako wyrzut i miejsce nieprzyjazne.

krzeselko_dzwigowe_za_300zl_dwa

Dwa krzesełka dźwigowe

Na szczęście obecnie na rynku dostępne są urządzenia, które pozwalają na nowo odżyć naszym marzeniom. Są to krzesełka dźwigowe, czyli niewielkie i proste w obsłudze windy, dzięki którym osoby starsze lub niepełnosprawne mogą przemieszczać się z jednego poziomu na drugi. Szczególnie godne uwagi są używane krzesełka dźwigowe. Wyposażone w certyfikaty dopuszczające do użycia oraz gwarancję, pozwalają na swobodne korzystanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Używane krzesełka dźwigowe montowane są na szynach prostych. Można dzięki nim pokonać schody na piętro, do ogrodu czy na pomost. Pasażer podczas przemieszczania się siedzi w wygodnym foteliku i steruje windą przy pomocy łatwego w obsłudze pilota. Akumulatory elektryczne są komfortowym rozwiązaniem napędu. Ekologiczne, ciche i pojemne zapewniają swobodę i niezależność. Używane krzesełka dźwigowe są niezwykle estetyczne. Z pewnością znajdą uznanie nawet najbardziej wybrednych wielbicieli i znawców architektury wnętrz. Nie zajmują wiele miejsca, a sprawiają, że dom staje się w pełni dostępny i funkcjonalny. Dzięki krzesełkom dźwigowym osoby starsze i niepełnosprawne mają dostęp do piwnicy, sypialni na piętrze czy wyżej położonego gabinetu. Można je także montować na zewnątrz budynków. Każde używane krzesełko dźwigowe posiada specjalny futerał, który zabezpiecza przed wilgocią, deszczem lub śniegiem. Zewnętrznie montowane szyny są wykonane ze specjalnych materiałów odpornych na różnorodne warunki atmosferyczne. Dzięki nim każdy domownik może w łatwy sposób dostać się do ogrodu czy na ulubiony pomost. Używane krzesełka dźwigowe można z powodzeniem montować także i na schodach zabiegowych. Zamiast decydować się na windę poruszającą się po zakrzywionym torze, wartą około 30 tys. zł, wystarczy zamontować dwa używane krzesełka dźwigowe każde za 10-12 tys. zł. Oszczędność bardzo wyraźna! Foteliki tych urządzeń są wykonane z niezwykle trwałych materiałów. Ich uniwersalność sprawia, że mogą być montowane w różnych miejscach. Dzięki ich konstrukcji demontaż i montaż w innym budynku są niezwykle proste. Używane krzesełka dźwigowe to wysoka, jakość, komfort i swoboda za niską cenę!

krzeselko_dzwigowe_za_300zl_para

Krzesełka dźwigowe

Osobom ceniącym nieużywane produkty oferujemy nowe windy krzesełkowe. Są to zarówno urządzenia do montażu na schodach prostych, jak i zabiegowych. Tam, gdzie warunki nie pozwalają na montaż kilku krzesełek na szynach prostych, polecamy windy na jednej prowadnicy, dostosowane do wymogów konkretnych schodów. Wszystkie opisane wyżej windy krzesełkowe posiadają napęd akumulatorowy oraz piloty sterujące. Warto podkreślić, że w bieżącym roku Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych refunduje aż 95% ich ceny co daje średnio 300 zł za krzesełko dźwigowe przy pełnej refundacji. Refundacja dotyczy zarówno sprzętu nowego, jak i używanego. Każdy, kto ceni sobie niezależność, wolność i swobodę, a także pragnie w pełni wykorzystywać funkcjonalność wybudowanego w latach młodości wymarzonego domu może już dziś sięgnąć po rozwiązania, których zastosowanie sprawdziły tysiące zadowolonych klientów!