homeglide_nowe_krzeslo

Winda HomeGlide, to najtańsza winda na Polskim rynku.

W gamie produktów urządzeń ułatwiających pokonywanie barier architektonicznych z roku rok przybywa sprzętu. Jest on wyspecjalizowany i dedykowany dla konkretnych osób z różną dysfunkcją ruchu. Mnogość oferowanych urządzeń niesie za sobą różnorodność cen, a te zależą od tego, czy wybiorą Państwo produkt nowy, czy też używany. Dobrze w tym miejscu wspomnieć, że bez względu na to czy mamy zamiar kupić sprzęt z rynku pierwotnego, czy też wtórnego na każdy z nich możemy starać się o dofinansowanie z PFRON. Dzięki takiej pomocy finansowej wydatek na niezbędne urządzenie będzie stosunkowo nieduży, a może stać się niewielki jeśli z dofinansowania otrzymamy 95 procent kosztów inwestycji.

Dziś chcielibyśmy zaprezentować Państwu nowe krzesełko schodowe HomeGlide wraz z jego charakterystyką i zaletami jakie posiada.

homeglide_ergonomia

Ergonomia to jedna z zalet windy HomeGlide

HOMEGLIDE
Nowe krzesełko HomeGlide to najnowszy produkt z gamy wind krzesełkowych. Urządzenie ma nowoczesny design licznie nagradzany w różnych krajach. Największymi osiągnięciami tego modelu jest zdobycie Holenderskiej nagrody GIO Good Industrial Design (Dobry Projekt Przemysłowy) oraz nagrody międzynarodowej iF product design Award 2010 (Nagroda w dziedzinie wzornictwa). Tak utytułowany produkt zdaje się być dobrym wyborem w przypadku podejmowania decyzji o instalacji, a dzięki licznym wyróżnieniom mamy pewności co do zakupu, że będziemy posiadać sprzęt sprawdzony i niezawodny. Sami użytkownicy chwalą sobie również posiadane krzesełka, a jak wiadomo nie ma lepszej rekomendacji, jak odczucia użytkowników.

homeglide_sterowanie

Winda HomeGlide jest pod stałą kontrolą użytkownika

KRZESEŁKO, A BEZPIECZEŃSTWO UŻYTKOWNIKA
Krzesełko schodowe HomeGlide jest wyposażone w liczne systemy bezpieczeństwa w skład których wchodzą pasy oraz czujniki bezpieczeństwa zintegrowane z podnóżkiem gwarantujące awaryjne zatrzymanie w momencie napotkania przeszkody. Wygodę w postaci automatycznego ładowania akumulatorów zapewniają umieszczone skrajnie punkty ładowania. Takie rozwiązanie gwarantuje nam, że baterie są zawsze naładowane i zapewniają nam ciągłą jazdę urządzenia nawet podczas okresowo występujących niedoborów prądu. Dzięki zastosowaniu systemu „trzymaj i jedź” nasza winda krzesełkowa jest pod stałą kontrolą użytkownika, wystarczy puścić joystick sterujący, a urządzenie natychmiast stanie w żądanym miejscu. Sprawą równie istotną z punktu bezpieczeństwa jest fakt, że każdy komponent krzesełka został przetestowany pod względem niezawodności i skuteczności podczas działania.

homeglide_skladana_szyna

Składana szyna daje nam możliwość zaoszczędzenia dodatkowego miejsca przed schodami

ERGONOMIA CZYLI PROSTOTA W UŻYCIU
Projektanci HomeGlide’a tworzyli krzesełko wraz z terapeutami oraz potencjalnymi użytkownikami. Ich cenne uwagi pozwoliły na opracowanie niezwykle ergonomicznego kształtu siedziska wraz z wagonikiem jezdnym, co przekłada się na prostotę i wygodę podczas pracy urządzanie. Podłokietniki, jak również podnóżek charakteryzują niezwykłą wytrzymałością, a możliwość ich złożenia zapewnia swobodę poruszania się po schodach innym domownikom. Dodatkowo, aby zaoszczędzić miejsca przed schodami możemy zastosować składaną szynę. Lekkość sterowania gwarantuje swobodną i bezpieczną jazdę każdej osobie korzystającej z krzesełka.

Koszt windy krzesełkowej HomeGlide to jedynie 9000 zł netto! To najniższa i najkorzystniejsza cena na rynku Polskim i Europejskim.

WAŻNE FAKTY:

  • Nagradzany produkt w wielu konkursach
  • Możliwość zmiany stron pracy – jazdy krzesełka (lewa lub prawa)
  • 125 kilogramów udźwigu
  • Składane siedzisko i podłokietniki
  • System kontroli jazdy (trzymaj i jedź)
  • Krzesełko sterowane zdalnie za pomocą pilotów
  • Ergonomiczny kształt siedziska oraz podłokietników
  • Dostępny model krzesełka zewnętrznego
  • Możliwość zastosowania składanej szyny
  • Najniższa cena w Polsce i Europie