Idealne rozwiązanie do pokonywania schodów jakim jest winda krzesełkowa teraz w rewelacyjnej cenie!

Promocja na windę krzesełkową

Nasza firma zaczyna okres promocji na krzesełko dźwigowe. Już teraz możesz mieć windę domową za niewielkie pieniądze!

Nie zmarnuj takiej okazji tania winda za jedyne 4000 złotych! Dokładnie jedyne cztery tysiące złotych brutto wraz z dowozem, montażem i szkoleniem.

Wystarczy, że zadzwonisz do nas i złożysz zamówienie, czas realizacji to klika dni od momentu podpisania umowy. Śpiesz się ilość urządzeń ograniczona!

Jeżeli masz dom piętrowy, a w skutek wypadku czy nieszczęśliwej choroby wchodzenie po schodach stało się męczące lub nawet niemożliwe, to idealnym rozwiązaniem na Twoje bolączki jest winda krzesełkowa. Dzięki niej piętra staną na nowo otworem. Pozwól cieszyć się dawnym widokiem swojego ogrodu, spędź chwile na tarasie, wjedź na nowy poziom życia!

Winda krzesełkowa lub zanana pod inną nazwą jako krzesełko dźwigowe to banalnie łatwa w obsłudze tanie winda dla osób starszych i niepełnosprawnych. Montaż jej na stopniach schodów jest szybki i bezinwazyjny. Dzięki zastosowanym najnowszym technologią nasze urządzenia przetransportują prawie każdą osobę w dowolne miejsce Waszego domu. Już dziś pomyśl o zakupie tego urządzenia, winda krzesełkowa teraz kosztuje jedynie 4000 PLN.

Jak odbywa się instalacja i od kiedy można korzystać z windy krzesełkowej? W zasadzie od momentu podjęcia decyzji o zakupie takiego urządzenia instalacja jest możliwa w ciągu kilku dni, a sam montaż krzesełka dźwigowego zajmuje od 5 do 8 godzin. Winda domowa stabilizowana jest na schodach poprzez przykręcenie jej do poszczególnych stopni. Kupujący nie musi w żaden specjalny sposób przygotowywać miejsca w którym będzie zamocowana winda. Tuż po jej zainstalowaniu i odbyciu szkolenia z urządzenia można korzystać.

Winda krzesełkowa

Winda krzesełkowa jest zasilana akumulatorowo, dzięki czemu jeździ nawet przy okresowym niedoborze prądu. Baterie są wewnątrz krzesełka i doładowują się samoczynnie. Sterowanie windą odbywa się za pomocą pilota zdalnego sterowania (tak jak przy telewizorze) oraz dźwigienki umiejscowionej na podłokietniku naszego krzesełka. Jazda urządzeniem odbywa się góra – dół, jak w tradycyjnej windzie z tą jednak różnicą, że winda schodowa jeździ po szynie przymocowanej do schodów.

Dodatkową zaletą jest fakt, że winda krzesełkowa może być instalowana również na zewnątrz budynku. Dlatego z powodzeniem możemy z niej korzystać w ogrodzie, domku letniskowym, czy na działce rekreacyjnej. Instalacja jest równie prosta i szybka jak w przypadku windy domowej.

Korzyścią wind krzesełkowych jest oczywista ich prostota w użytkowaniu, szybkości montażu oraz co jest ogromnie ważne możliwość otrzymania dofinansowania na nie z PFRON!

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych dotuje do 95 procent kosztów urządzenia. Warto zatem sprawdzić czy przysługuje nam dopłata na windę krzesełkową. Korzystając z takiego rozwiązania zapłacimy niewielki procent faktycznej wartości sprzętu.

Wystarczy, że zadzwonicie Państwo do najbliższej placówki Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie lub Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej i zapytacie o fundusz na likwidację barier architektonicznych.

Dofinansowanie PFRON – pomagamy i doradzamy jak je otrzymać. Jeżeli masz pytania zadzwoń do mnie: Grzegorz Krzemiński tel.: 606 248 022.