W ostatniej dekadzie postęp technologiczny rozwinął się błyskawicznie dzięki temu każde nowinki były szybko i łatwo dostępne praktycznie dla wszystkich, a co najważniejsze stawały się one z roku na rok coraz tańsze. Tak również stało się z urządzeniami dedykowanymi dla osób starszych i niepełnosprawnych. Dokładnie w tym miejscu chciałbym przedstawić Państwu windę krzesełkową służącą do pokonywania pięter z rynku pierwotnego w niesamowicie niskiej cenie…Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tymże urządzeniem, zapraszam do dalszej części artykułu.

Windy krzesełkowe Acorn są znane już na polskim rynku od dobrych kilku lat. Do niedawna te urządzenia były dostępne u nas w wersji używanej. Dziś oferujemy Państwu nowe urządzenia w cenie jakiej jeszcze nie było. Za jedyne 8000 zł możecie Państwo stać się posiadaczami nowej windy krzesełkowej firmy Acorn. Dzięki tak niewielkiej cenie każda osoba potrzebująca może skorzystać z naszej oferty. Winda krzesełkowa jest nieskomplikowanym i bardzo bezpiecznym urządzeniem do likwidacji barier. Montuje się je na schodach prostych w sposób szybki i mało inwazyjny jeśli chodzi o otaczające nas środowisko. W zasadzie instalacja taka zajmuje niewiele czasu i po kilku godzinach oraz odbyciu 15 minutowego szkolenia możemy swobodnie korzystać z naszej windy. Ważną zaletą tego typu urządzenia jest to, że możemy zaoferować je każdemu bez względu na adres zamieszkania. Łatwość montażu sprawia, że wystarczy aby potencjalny użytkownik podesłał nam kilka zdjęć i już tego samego dnia otrzyma od nas ofertę wraz z wyliczona ceną krzesełka schodowego.

Winda krzesełkowa Acorn może być instalowana wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Jej uniwersalność sprawia, że montowana jest w domach prywatnych jak również w miejscach użyteczności publicznej. Krzesełko schodowe posiada wszelkie certyfikaty umożliwiające podpisanie kontraktów NFZ oraz spełnia wymagane warunki podczas odbioru budowlanego. Dodatkowo na nasze krzesełka osoba prywatna może starać się o dofinansowanie z PFRON. Pokrywa ono nawet 95 procent kosztów projektu. Krzesełka Acorn działają już w tysiącach domów na całym świecie, to najlepsza rekomendacji dla tego produktu. Teraz również w rewelacyjnie niskiej cenie tylko u nas. Jeśli gdziekolwiek znajdziecie Państwo tańsze urządzenie firmy Acorn z miłą chęcią ponegocjujemy cenę naszego. Potrzebujesz nowego urządzenia z pewnego źródła posiadającego 24 miesięczną gwarancją pomyśl już dziś o zakupie windy krzesełkowej.

Winda krzesełkowa Acorn zasilana jest akumulatorowo takie rozwiązanie gwarantuje nam bezpieczeństwo korzystania z niego podczas niedoboru prądu. Posiada specjalnie wyprofilowane siedzisko wraz z oparciem. Zainstalowane pasy bezwładnościowe zapewniają bezproblemową „podróż” osób z niedowładem kończyn dolnych. Masywne podłokietniki mogą służyć jako oparcie podczas wsiadania na krzesełko. Podnóżek jest tak skonstruowany aby zapewnił maksimum stabilności podczas wchodzenia na niego. Obrotowe siedzisko można tak ustawić żeby siadanie było łatwe i wygodne. Liczne czujniki i sensory kontrolują urządzenie w każdej minucie jego pracy, co z pewnością przenosi się na pewność i bezpieczeństwo dla użytkownika.

Dla osób ceniących sobie mobilność oferujemy schodołazy, czyli urządzenia z których możemy korzystać w dowolnie wybranym miejscu.

Jeśli potrzebujesz taniej windy zapraszamy do kontaktu z nami. Zadzwoń lub napisz:

Grzegorz Krzemiński tel.: 606 248 022 lub e-mail: info@uzywane-schodolazy.pl