Doradzamy przy wyborze sprzętu do likwidacji barier architektonicznych. Dlatego jeśli masz problem w pokonywaniu schodów lub trudności w pokonywaniu pięter. Zadzwoń do nas, podpowiemy jakie urządzenie kupić, przygotujemy kosztorys za darmo, bez zobowiązań wybierzemy najlepszego producenta, przygotujemy najkorzystniejszą ofertę.

DOFINASOWANIE– pomagamy również w otrzymaniu dofinansowania, po co wydawać swoje pieniądze, jak możesz skorzystać z pomocy PFRON.
Procedury dofinansowania nie są skomplikowane, ale na pewno zajmie to trochę czasu. Warto jednak zainwestować i poświęcić trochę pracy przy tym, bo można zyskać dopłatę w wysokości nawet 95 procent wartości zakupionego sprzętu. W tym wypadku kupując schodołaz którego cena wynosi 14000 zł będzie nas kosztował jedynie 700 zł. Oszczędności są oczywiste, a schodołaz staje się tanim urządzeniem do likwidacji barier architektonicznych. Z podstawowych dokumentów jakie będziemy potrzebowali przy staraniu się o dofinansowanie z PFRON to z pewnością zaświadczenie o niepełnosprawności lub o potrzebie posiadania danego sprzętu, oferta od sprzedającego, zaświadczenie o dochodach. Taką dokumentację należy dołączyć do wypełnionego wniosku, który pobierzemy w Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie lub Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.

Każdy sprzęt możesz przetestować w wypożyczalni – WYPOŻYCZALNIA SCHODOŁAZÓW, WYPOŻYCZALNIA WIND. Sprawdź urządzenie, przed jego zakupem – oferujemy taką usługę dla każdego zainteresowanego danym sprzętem. Warto skorzystać z takiej ewentualności. Daje ona możliwość świadomego wyboru urządzenia, które wcześniej sami testowaliśmy. To bardzo ważne, bo często bywa tak, że decydując się na zakup powiedzmy schodołaza gąsienicowego okazuje się, że lepszym rozwiązaniem po naocznym sprawdzeniu jest schodołaz kroczący. Taka usługa jest szczególnie przydatna również przy wyborze sprzętu z rynku wtórnego. Dzięki niej mamy możliwość wypróbowania urządzenia i to dokładnie tego, które kupujemy. Ocenić jego stan i kondycję, a poza tym możemy je dotknąć, obejrzeć oraz wypróbować w miejscu w którym na co dzień będzie pracować.

A jeśli potrzebujecie Państwo sprzętu do likwidacji barier architektonicznych na ODBIÓR BUDOWLANY, to również jesteśmy w stanie zaproponować tanie i funkcjonalne urządzenie jakim jest transporter schodowy. Nasze schodołazy spełniają wszelkie normy jeśli chodzi o ich użytkowanie w miejscach publicznych. Oferowany sprzęt posiada komplet dokumentacji pozwalającej na przejście z pozytywnym skutkiem odbiór budowlany. U nas nie ma możliwości powtórzenia się numeru seryjnego, czyli każdy oddawany na odbiór schodołaz ma niepowtarzalny numer identyfikacyjny ujęty w dokumentacji. Przed każdorazowym wypożyczeniem szkolimy personel w zakresie obsługi sprzętu i oczywiście potwierdzamy to pisemnym zaświadczeniem. Na życzenie klienta dostarczamy schodołaz pod wskazany adres. Na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się 100 procentowym pozytywnym wynikiem przy odbiorze budowlanym z udziałem naszych urządzeń.

Urządzenia do likwidacji barier architektonicznych potrzebne są najczęściej na odbiór budynku do kontraktu NFZ na imprezy, gdzie nie dostosowano pomieszczeń do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Potrzebne urządzenie do likwidacji barier lub masz pytania odnośnie takowych zapraszamy do skontaktowania się z nami pod numerem telefonu 606 248 022 otrzymasz fachową i pełną informację na temat transporterów schodowych zwanych schodołazami. Możesz się skontaktować z nami również za pomocą mejla. Napisz do na nas na adres: info@uzywane-schodolazy.pl