alternatywa windy

Potrzebujesz szybko windy? Na odbiór budowlany, kontrakt z NFZ, czy szybkiego dostosowania budynku do potrzeb osób niepełnosprawnych. Nasza firma może zaoferować dwa urządzenia. Dostępne od reki, spełniające wszelkie przepisy których wymaga likwidacja barier architektonicznych. Pierwszym takim urządzeniem jest winda krzesełkowa, a drugim schodołaz. Oba rozwiązania tylko u nas w najlepszej cenie na rynku. Zapoznaj się z ofertą już dziś.

WINDA KRZESEŁKOWA – to proste urządzenie służące do przemieszczania się

winda krzesełkowa jako tanie urządzenie do likwidacji barier

między pietrami z którego mogą korzystać zarówno osoby niepełnosprawne jak i osoby starsze. Winda krzesełkowa spełnia wszelkie przepisy jeśli chodzi o likwidację barier architektonicznych i jest to potwierdzone pełną dokumentacją przekazywana po montażu kupującemu.

Sama instalacja jest bardzo prosta i „czysta” zajmuje niewiele zaledwie kilka godzin. A dostępność naszego urządzenia jest praktycznie natychmiastowa. Projekty takie realizujemy na terenie całego kraju, ale bywa również, że są nasze krzesełka sprzedawane również za granicę. Cena windy krzesełkowej to jedynie 8500 zł.

SCHODOŁAZ – jest sprzętem mobilnym i to jest chyba jego największa zaleta. Dzięki tej funkcjonalności można go stosować w różnych lokalizacjach. Łatwo go można rozłożyć i przetransportować w dowolne miejsce, gdzie takie sprzętu brak. Tak jak w przypadku windy krzesełkowej schodołaz

schodołaz jako mobilna winda

równie prosto i wygodnie transportuje „pasażerów” między piętrami. Oczywiście każde sprzedawane przez nas urządzenie posiada deklarację zgodności i certyfikat CE, dokumenty te otrzymuje kupujący po dostarczeniu schodołaza. Na życzenie klienta sporządzamy dokument potwierdzający przebyte szkolenie personelu z obsługi schodołaza. Transportery schodowe są u nas dostępne od ręki i prawie natychmiast jesteśmy w stanie przygotować do nich dokumentację na odbiór budynku, kontrolę Sanepidu lub kontraktu NFZ. Ceny schodołazów zaczyna się od 4000 zł.

FAQ – ALTERNATYWA WINDY W BUDYNKU

Co jeśli nie mogę np. w budynku zabytkowym zamontować windy?

Często do takich miejsc jest kupowany schodołaz gąsienicowy. Takie urządzenie rozwiązuje problem likwidacji barier architektonicznych. Jest zapewniony dostęp do każdego poziomu dla osób niepełnosprawnych, a dodatkowo konserwator zabytków nie ma nic przeciwko takiej powiedzmy „windzie”.

Potrzebuje windy w kilku lokalizacjach – klatkach schodowych.

Z takim problemem nasza firma spotyka się dość często. Najczęściej budżet jest zbyt skromny, aby zamontować np. w czterech klatkach podnośniki lub platformy. Z pomocą przychodzi również schodołaz. Jest dużo tańszy i zakup dwóch sztuk z powodzeniem dostosowuje te cztery klatki do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Jak zaoszczędzić na instalacji windy?

Najprościej pisząc, można zainstalować windę krzesełkową lub przystosować schodołaz. Oba urządzenia są o kilkanaście razy tańsze od windy czy podnośnika. Każde z nich legitymuj się stosowną dokumentacją potrzebną do jego użytkownika oraz odbioru UDT.

Jak szybko mogę mieć windę na odbiór budynku – odbiór budowlany?

Windę np. krzesełkową można mieć zainstalowaną już w kilka godzin od momentu zamówienia. Równie szybko możemy dostarczyć schodołaz. Przygotowana dokumentacja pozwoli przejść pozytywnie odbiór budynku.

Czy są windy mobilne, które można montować w różnych miejscach?

W zasadzie takich urządzeń nie ma na rynku. Każda platforma, podnośnik pionowy, winda krzesełkowa to sprzęt stacjonarny. Jedynie schodołaz jest urządzeniem mobilnym.

Jeśli potrzebujesz windy, a dokładnie szybkiej jej alternatywy zadzwoń do mnie. Wybiorę odpowiednie urządzenie dostosowane do warunków technicznych w danym budynku. 

Grzegorz Krzemiński tel.: 606 248 022