Już za chwilę Nowy Rok 2018, na nowo ruszą budowy i remonty budynków. Warto już teraz pomyśleć o odbiorze budowlanym patrząc przez pryzmat urządzeń do likwidacji barier architektonicznych. Z pewnością nasz projektant lub architekt taki sprzęt umieścił w specyfikacji technicznej budynku, ale czy skalkulował koszty takiej windy? Jeśli tak, to sprawę mamy załatwioną pod tym względem, jeśli natomiast nie, to mamy jeszcze dużo czasu na przyjrzenie się poszczególnym urządzeniom występującym na naszym rynku i wybraniu dobrego i za rozsądną cenę. Takiego, które skutecznie i zgodnie z przepisami zlikwidują występujące bariery architektoniczne w nowo oddawanym budynku.

Jaki mamy do wybory sprzęt do likwidacji barier architektonicznych?

Na rynku krajowym, jak również zagranicznym występuje kilka rodzajów tzw. wind dla osób niepełnosprawnych. Ułatwiają i usprawniają takim osobom poruszanie się po schodach. Nasza firma oferuje ich pełen wachlarz. Do wybory mamy:

– platformy przyschodowe

– podnośniki pionowe

– windy krzesełkowe

i oczywiście schodołazy.

Każde z tych urządzeń posiadają swoją specyfikę pracy i wymagają odpowiednich warunków technicznych do ich zainstalowania. Jeżeli czeka Państwa firmę odbiór budowlany lub stoicie przed wyborem urządzenia, które łatwo i bezpiecznie pokona problem likwidacji barier architektonicznych to zapraszamy do nas. Pod nr telefonu 606 248 022 otrzymacie Państwo kompleksowe rozwiązania dotyczące wind, platform oraz podnośników dla osób niepełnosprawnych.

Nasza firma świadczy również usługi wypożyczenia sprzętu w okresie krótko i długo terminowym.