Podnośnik ścienny LeviCare Q 140 jest urządzeniem, które w sposób łatwy i bezpieczny oferuje kompleksową opiekę nad osobami niepełnosprawnymi. Montowany jest przede wszystkim do ściany, ale w zależności od potrzeb i warunków technicznych istnieją inne możliwości. Istotną sprawą w przypadku takiej instalacji jest to, że system oferowany przez podnośnik LeviCare jest w pełni adaptowalny praktycznie do każdego pomieszczenia. Takie rozwiązanie nie wymaga w budynkach żadnych przeróbek budowlanych.

PODNOŚNIK LEVICARE Q140

Konstrukcja tego podnośnika jest prosta i oparta na siłowniku elektrycznym wyposażonym w ruchome ramię pracujące na elastycznym przegubie. Koniec ramienia zaopatrzony jest w specjalny zaczep utrzymujący siedzisko w postaci kamizelki. Dzięki takiemu rozwiązaniu każda osoba sterująca podnośnikiem może w sposób bezpieczny i nie używając siły przetransportować osobę niepełnosprawną z wózka inwalidzkiego wprost do łóżka lub w miarę potrzeby wanny lub prysznic.

OBSŁUGA PODNOŚNIKA

LeviCare Q140 to urządzenie niezwykle proste w obsłudze. Dzięki pilotowi zdalnego sterowania opuszczanie i podnoszenie osoby niepełnosprawnej jest łatwe i bezpieczne, a opanowanie tej czynności zajmuję krótką chwilę. Istotą systemy LeviCare jest to, że podnośnika można używać w kilku pomieszczeniach. Wystarczy jedynie zamontować w różnych pokojach kilka uchwytów. Taka metoda sprawia, że w każdym pomieszczeniu w którym możemy potrzebować urządzenia możemy użyć tego samego podnośnika. Nie musimy oczywiście robić tego od razu, wystarczy po prostu w miarę potrzeby taki system rozbudowywać. Taka możliwość sprawia, że nasze urządzenie jest niezwykle przydatne i pomocne w codziennej opiece nad osobą niepełnosprawną. Dodatkowym plusem podnośnika LeviCare Q140 jest liczne zaplecze akcesoriów, które przez specjalistów idealnie są dopasowywane do wymagań i potrzeb przyszłych użytkowników.

Główne zalety urządzenia:

Ramię jest regulowane

Niezwykle lekki

Montaż nie wymaga żadnych remontów

Dostosowany do każdej wanny

Proste rozkładanie i składanie

Doskonale sprawdza się w każdym pomieszczeniu

Szeroki wybór akcesoriów

Bezpieczna samoobsługa

5 letnia gwarancja

Cena podnośnika to jedyne 6999 zł, jednak na hasło WINDY SCHODOWE firma Levicare udzieli Państwu 200 zł rabatu !

Nie zwlekaj już dziś zamów podnośnik LeviCare Q140.

Pamiętaj aby powołać się na naszą stronę internetową dzięki temu zyskasz 200 złotych!

Kontakt do firmy Levicare

Email: info@levicare.pl

Infolinia: +48 796-980-503

Serwis: +48 796-910-503

Filia: ul. Kartuska 377, 80-125 Gdańsk