Przenośna rampa podjazdowa

Kiedy potrzebujemy rampy podjazdowej dla wózków inwalidzkich, a warunki techniczne nie pozwalają na wybudowanie stałego podjazdu, możemy skorzystać wtedy z przenośnej rampy. Wystarczy zmierzyć wysokość schodków i wybrać odpowiednie urządzenie w postaci trapu lub szyn najazdowych. Wszytko prosto, wygodnie i szybko. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów nasza firma od tego roku oferuje wysokiej klasy przenośne rampy podjazdowe.

Nasze rampy podjazdowe są wykonane z lekkiego, ale zarazem niezwykle wytrzymałego stopu aluminium. Powierzchnia najazdowa pokryta jest warstwą antypoślizgową zapobiegająca niekontrolowanemu zjechaniu wózka inwalidzkiego. Oczywiście po rampie może poruszać się samodzielnie osoba niepełnosprawna lub z pomocą opiekuna. Przenośne rampy podjazdowe wytrzymują obciążenie do 300 kg. Dzięki temu można po nich jeździć zarówno tradycyjnym wózkiem inwalidzkim, jak i skuterem elektrycznym. Dla większego komfortu oraz bezpieczeństwa jazdy po trapie na krawędziach każdej rampy są zainstalowane wysokie boki ochronne. Oferowane przez nas przenośne pochylnie mogą być używane zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Pomimo tego, że rampy to sprzęt mobilny niektóre z nich jak na przykład model Aligator SC można przymocować na stałe do podłoża za pomocą zwykłych wkrętów.

Montaż rampy podjazdowe dla wózka inwalidzkiego

Konserwacja oraz serwis w przypadku ramp i szyn podjazdowych jest niezwykle prosty. Zazwyczaj sprowadza się do czyszczenia powierzchni jezdnej lekkimi detergentami oraz sprawdzeniem od czasu do czasu mocowań trapu i kontroli luzów na łączeniach. W miarę potrzeby każda rampa może być rozłożona i schowana w momencie gdy przez dłuższy czas nie będzie używana. Jeżeli natomiast potrzebujemy zabrać ją ze sobą, to jej waga w zależności od modelu od 10 do 30 kg w zupełności to umożliwia. Dodatkowo zastosowany przy rampach uchwyt walizkowy pozwala w sposób wygodny przenieść sprzęt do samochodu. Składanie jak i rozkładanie zajmuję zaledwie kilka minut dlatego jeśli jest taka potrzeba możemy naszą rampę wozić ze sobą.

Gwarancja na zakupiony sprzęt wynosi 24 miesiące.

W zależności od preferencji i wygody jesteśmy w stanie zaproponować Państwu trzy modele ramp i szyn przenośnych, każda z nich o różnej długości dostosowanej do kąta nachylania:

Rampa najazdowa typ TR/LR

Rampa podjazdowej typu TR/LR

Model TR/LR 150 ( długość 150 cm) maksymalna różnica poziomów 30 cm

Model TR/LR 210 ( długość 210 cm) maksymalna różnica poziomów 40 cm

Model TR/LR 300 ( długość 300 cm) maksymalna różnica poziomów 50 cm

Rampa najazdowa Aligator typ SC

Rampa podjazdowej typ SC

Model SC 040( długość 42 cm) maksymalna różnica poziomów 10 cm

Model SC 090( długość 92 cm) maksymalna różnica poziomów 20 cm

Model SC 120( długość 120 cm) maksymalna różnica poziomów 25 cm

Model SC 150( długość 150 cm) maksymalna różnica poziomów 30 cm

Rampa najazdowa typ DF

Rampa podjazdowej typ DF

Model DF 180( długość 180 cm) maksymalna różnica poziomów 35 cm

Model DF 240( długość 240 cm) maksymalna różnica poziomów 50 cm

Model DF 300( długość 300 cm) maksymalna różnica poziomów 60 cm

JAK DOBRAĆ RAMPĘ PODJAZDOWĄ

Na oferowany sprzęt można dostać dofinansowanie z PFRON nawet 95 % wartości urządzenia. Jeżeli zainteresowała Państwa któraś z ramp zapraszamy do kontaktu. Prosimy dzwonić pod numer telefonu 606 248 022 lub pisać na info@uzywane-schodolazy.pl