Jakie są najlepsze schodołazy? Oczywiście takie, które się nie psują! Czy jest taki sprzęt? Osobiście wątpię, każda rzecz ma prawo ulec awarii i trzeba to traktować jako coś normalnego. Można jednak złagodzić skutki ewentualnej usterki naszego sprzętu stosując się do kilku cennych rad. Zajmuję się sprzedażą, wypożyczaniem i serwisem schodołazów już dobrych kilka lat wiem dzięki takiemu doświadczeniu na co zwrócić uwagę przed zakupem schodołazu. Warto zatem przeczytać te kilka zdań, aby stać się posiadaczem sprawdzonego sprzętu.

Niezależnie od typu schodołaza pierwszą żelazną zasadę jaką należy zastosować przed kupnem, to warunek zakupu sprzętu dobrego i sprawdzonego producenta. Jak to zrobić? Otóż bez względu na to czy zamierzamy nabyć schodołaz nowy czy też używany, powinniśmy w miarę możliwości wybrać fabrykę z doświadczeniem. Często zdarza się tak, że wytwórca schodołazów osobowych zajmował się wcześniej np. produkcja schodołazów przemysłowych. Dzięki takiej fachowości można być prawie pewnym, że kupując urządzenie tego producenta kupimy sprzęt najwyższej jakości.

Gwarancja! Dlaczego gwarancja znalazła się na trzecim miejscu. Otóż dlatego, że bez zaplecza technicznego i 5 letnia gwarancja może stać się dla nas mało atrakcyjna. Standardowa 24 miesięczna jest praktycznie dostateczna i większość urządzeń takową posiada. Zazwyczaj te dwa lata wystarczą, oczywiście pod warunkiem, że zastosujemy się do wcześniejszych zasad. Schodołaz kiedy jest używany zgodnie z jego przeznaczeniem naprawdę potrafi działać bez awaryjnie wiele lat. Od czasu do czasu, jeżeli mamy taką możliwość, warto również oddać nasz schodołaz do serwisu, wtedy również zyskamy fachową opinię, że nasz sprzęt jest nadal bezpieczny.

Ostatnią zasadą jest zasada kupna ze sprawdzonego źródła. Zdecydowanie kierujemy się nią przy zakupie schodołaza z rynku wtórnego, ale nie zawadzi stosować ją przy kupnie nowego urządzenia. Sprawdzone źródło to sklep lub diler, który działa od kilku lat. Oferuje urządzenia każdego typu oraz prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dobrze jeśli dany sprzedawca daje możliwość wcześniejszego zapoznania się z danym modelem schodołaza. Namacalny kontakt z urządzeniem da nam stu procentową pewność, że kupujemy schodołaz który spełni nasze oczekiwania i znacznie pomoże nam w codziennym funkcjonowaniu.

Jeśli mimo wszystko macie Państwo wątpliwości co do kupna schodołaza, potrzebujecie pomocy przy wyborze odpowiedniego sprzętu zapraszam do kontaktu ze mną mam na imię Grzegorz zadzwoń do mnie mój nr telefonu to 606 248 022