Winda domowa

Ogłaszamy promocję na windę krzesełkową HOMEGLIDE! Tylko u nas w Polsce najtańsza winda w niesamowitej cenie 8000 złotych. Jeśli potrzebujesz zlikwidować bariery architektoniczne w domu, bloku, mieszkaniu! To znalazłeś odpowiednie rozwiązanie, a zamawiając naszą windę już teraz zyskasz dodatkowo, bo dostarczymy ją do Ciebie za darmo. Winda jaką oferujemy to jedno z najnowocześniejszych urządzeń w Europie. Obsługa jej jest prosta i bezpieczna , a funkcjonalność którą oferuje spełni oczekiwania najbardziej wymagających. Decyzję należy proszę podejmować szybko, ponieważ liczba wind w promocji jest ograniczona! Chcesz kupić naszą windę, dowiedzieć się o niej więcej, przeczytaj dzisiejszy artykuł!

Winda krzesełkowa Home Glide w rewelacyjnej cenie 8000 zł to produkt o niestandardowym wyglądzie i wszechstronnym zastosowaniu. Przy produkcji tego sprzętu wykorzystywana jest najnowocześniejsza myśl techniczna holenderskich inżynierów i techników. Dzięki zastosowanym innowacyjnym rozwiązaniom nasza winda została już nie raz nagrodzona na targach sprzętu rehabilitacyjnego w Europe i na Świecie. Wiadomo, że taka rekomendacja jest najlepszym dowodem na to , że winda krzesełkowa HomeGlide będzie idealnym sprzętem domowym ułatwiającym pokonywanie schodów w naszym mieszkaniu.

Windę można montować na każdych schodach. Bez względu na to czy mamy w domu schody drewniane, czy betonowe z instalacją windy nie będzie żadnego problemu. Kiedy natomiast okazuje się, że przed schodami mamy mało miejsca, a tor jezdny windy będzie przeszkadzał w przejściu, możemy zastosować w naszej windzie składaną szynę. To kolejny dowód, że HOME GLIDE odznacza się niezwykłą uniwersalnością. Jest to z pewnością jej wielka zaleta, ale nie jedyna! Ergonomiczny kształt to kolejny plus oferowanej windy. Został on opracowany przy akceptacji i doradztwie potencjalnych użytkowników. Tym samym nasza winda stała się sprzętem jednym z najmniejszych urządzeń tego typu.

Oferowana przez nas winda domowa wyposażona jest w wygodny fotel w którym pokonujemy niewygodne schody, a dzięki zamontowanemu na schodach torowi jezdnemu możemy windą zjechać lub wjechać w górę lub dół piętra. Siadamy wygodnie wciskamy przycisk w odpowiednim kierunku i po paru sekundach osiągamy cel naszej podróży. Czasami dla lepszego komfortu jazdy, pasażer może zapiąć się w bezwładnościowe pasy bezpieczeństwa montowane w standardzie w każdej windzie. Urządzeniem steruje się niezwykle łatwo za pośrednictwem dżojstika lub pilota zdalnego sterowania. Jak widać obsługa naszej windy jest niezwykle prosta, a użytkowanie jej bezpieczne i komfortowe. Świadczą o tym międzynarodowe certyfikaty oraz zadowolenie licznych użytkowników.

Jeśli chcesz stać się posiadaczem najnowocześniejszej windy domowej, za niezwykle niską cenę zadzwoń do mnie już teraz. Pamiętaj, że ilość promocyjnych urządzeń jest ograniczona.

Dodatkowo nasze urządzenia podlegają dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacyjnego Osób Niepełnosprawnych. Podpowiemy jak takie dofinansowanie pozyskać!

Uwaga! Od niedawna w ofercie Wind Schodowych pojawiła się nowość – cicha i niezawodna winda dla seniora Stiltz. Występuje ona także w wariancie przystosowanym do przewożenia osób na wózkach inwalidzkich. Zobacz, jak działają nowoczesne windy domowe Stiltz, które można montować w domach jednorodzinnych i mieszkaniach dwupoziomowych

Zapraszamy. Czekam na Twój telefon, wszelkie informacje uzyskasz pod numerem: 606 248 022